דואר ישראל: שת״פ היסטורי עם מינהל הדואר באמירויות

חברת דואר ישראל החלה לשלוח ולקבל חבילות ודברי דואר מאיחוד האמירויות. דני גולדשטיין, מנכ״ל דואר ישראל: שיתוף הפעולה עם איחוד האמירויות יאפשר להרחיב את פעילות הסחר המקוון בישראל למדינות נוספות


11:31 ,24.01.2021 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת דואר ישראל יוצאת במהלך היסטורי לשיתוף פעולה עם מינהל הדואר באמירויות ((Emirates Post, במסגרתו ניתן מעתה לשלוח ולקבל מאיחוד האמירויות מכתבים וחבילות, שיישלחו בדואר רגיל, וכן בדואר רשום ומשלוחי EMS מהירים.

 

דני גולדשטיין, מנכ״ל דואר ישראל: ״אנו שמחים ומתרגשים על שיתוף הפעולה עם איחוד האמירויות שיאפשר להרחיב את פעילות הסחר המקוון בישראל למדינות נוספות. לחברה הסכמים עם למעלה מ-150 מינהלי דואר בעולם, וזו עדות נוספת ליכולות של דואר ישראל כגורם מרכזי בתחום הסחר המקוון בישראל התורם להורדת יוקר המחיה. מערכת היחסים שנרקמת בין ישראל לבין איחוד האמירויות, והחיבור בין מינהלי הדואר יאפשרו להדק את קשרי המסחר בין המדינות״.

 

גלעד תירוש, סמנכ״ל הסחר והשליחים בדואר ישראל: ״אנו מצפים לתחילת העבודה מול דואר איחוד האמירויות שהפגינו מקצועיות רבה בכל התהליך. שיתוף הפעולה יאפשר לנו להרחיב את סל הפתרונות שלנו ולהציע ללקוחותינו הפרטיים והעסקיים את המגוון הרחב ביותר של מדינות אליהן יוכלו לשלוח ולקבל חבילות ודברי דואר ובמחירים המשתלמים ביותר״.