קבוצת DHL: סיום מוצלח לפרויקט שינוע הקלפיות מכל קצוות תבל

למעלה מ-100 קלפיות המכילות את פתקי ההצבעות המקדימות של אזרחים, עובדי מדינה וגורמים נוספים הגיעו לארץ ונמסרו לידי נציגי משרד החוץ בפרויקט מורכב, גלובלי, תחום בזמן המצריך רמת אבטחה וביטחון משמעותיים


10:50 ,22.03.2021 מאת: מערכת פורט2פורט

קבוצת DHL השלימה בימים האחרונים פרויקט חשוב ורחב של שינוע כל הקלפיות המכילות את ההצבעה המוקדמת של תושבי החוץ – מכל יבשת בעולם.

 

למעלה מ-100 קלפיות המכילות את פתקי ההצבעות המקדימות של אזרחים, עובדי מדינה וגורמים נוספים הגיעו לארץ ונמסרו לידי נציגי משרד החוץ בפרויקט מורכב, גלובלי, תחום בזמן המצריך רמת אבטחה וביטחון משמעותיים.

 

הקלפיות הגיעו מ-99 מדינות שונות, בכל יבשת אפשרית, לרבות יעדים נידחים ומאתגרים. חלון הזמן הצפוף שבין יכולת ההצבעה ליום הבוחר בישראל, הנחיות השילוח הדיפלומטי, וצרכים נוספים הפכו את הפרויקט ליוצא דופן במורכבותו.

 

הבחירות הללו יוצאות דופן בין היתר בגלל העובדה שלראשונה התקיימו הצבעות באיחוד האמירויות ומרוקו – ופרויקט השילוח כלל יעדים אלו לצד שילוח מגאנה, קניה, אלבניה, גוואטמלה ויעדים אקזוטיים נוספים.

 

מחברת DHL נמסר כי 100% מהקלפיות הגיעו בזמן ונשמרו תחת תהליך סטרילי קפדני מרגע האיסוף עד לפיזור ישירות למשרד החוץ.

 

קבוצת DHL מסרה עוד כי ״התכלית הגלובלית של החברה היא חיבור אנשים ושיפור חיים, ופרויקט זה בהחלט משקף את הערכים הללו, לצד יכולת ניהול של מבצע מורכב על פני הגלובוס תחת לוחות זמנים מאתגרים״.