״שיפר גלובל״ השיקה פלטפורמה דיגיטלית

החברה הגלובלית Shipper Global השיקה פלטפורמה דיגיטלית מהפכנית אשר מאפשרת לכל אחד לשלוח ולקבל חבילות ומסמכים מכל מקום לכל מקום בעולם. עמיר דמרי, מנכ״ל קבוצת Sigmai: פיתחנו את Shipper Global כדי להפוך את הליך השילוח לפשוט, נגיש וזול יותר ובכל מקום בעולם


13:53 ,13.09.2023 מאת: מערכת פורט2פורט

עם צוות של כ-30 אנשי מקצוע בתחום השילוח הבינלאומי, משרדים ומחסנים ברחבי העולם, החברה הגלובלית Shipper Global השיקה פלטפורמה דיגיטלית מהפכנית אשר מאפשרת לכל אחד לשלוח ולקבל חבילות ומסמכים מכל מקום לכל מקום בעולם. 

 

עמיר דמרי, מנכ״ל קבוצת Sigmai ויו״ר לשכת המכס והמשלחים הבינלאומיים, ושותפו סלבה גירין, מנכ״ל ומייסד EGO Digital חברת פיתוח תוכנה גלובלית, השקיעו בסטארט-אפ Shipper Global המהווה פלטפורמה חדשנית להזמנת משלוחי און-ליין בשיתוף פעולה עם יותר מ-100 חברות שליחויות גלובליות ומקומיות כמו - FedEx, DHL, UPS, Aramex.

 

עמיר דמרי: ״עם תנופת המסחר הדיגיטלית שלא מראה סימני האטה, הביקוש לפתרונות שילוח אמינים, מהירים וחסכוניים מרקיע שחקים. תהליך זה קיים ומתרחב בכל רחבי העולם ובאירופה בפרט, אירופה היא שוק מפתח עבור סוחרים בארה״ב, בהתחשב בהכנסות החזויות של שוק המסחר האלקטרוני האירופי צפויות להגיע ל-730.30 מיליארד דולר בשנת 2023. פיתחנו את Shipper Global כדי להפוך את הליך השילוח לפשוט, נגיש וזול יותר לכולם ובכל מקום בעולם״.

 

סלבה גירין: אנו המרקטפלייס הראשון מסוגו בעולם בתחום השילוח שלא רק מאפשר השוואת מחירים בין חברות השילוח, אלא גם מציע את המחיר התחרותי ביותר במשק, ומספק מחיר סופי ושקוף הכולל את המסים והמכסים במחיר המשלוח. חוויית הלקוח היא עיקרון מוביל בחברה, אנו משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות ו-AI כדי שכל לקוח, פרטי או עסקי, יוכל ליהנות מתהליך אוטומטי, מהיר וחכם. תמחור שקוף הוא אלמנט מרכזי בגישתנו עם מודל תמחור ״הכל כלול״. עם המודל זה אנו מצליחים למנוע עלויות נסתרות ובלתי ידועות מראש, מה שמספק ללקוחות עלויות ברורות מראש שקיפות ושלוות נפש.

 

אמיר שפירא, מנהל מוצר בכיר בחברה: ״מניסיוני בפלטפורמות טכנולוגיות מדובר כאן בשילוב מנצח של אפליקציה עם חוויית משתמש יוצאת מן-הכלל, ממשק ניהול קל לתפעול, ומנוע חכם שעוזר למשתמשים להזמין משלוחים ב׳אפס מאמץ׳ לעומת פתרונות אחרים. להקים משלוח עצמאית באתרים של חברות השילוח הגדולות, אתה נדרש למלא ולסמן לפעמים עד 100 שדות רק כדי להוציא משלוח אחד. חתכנו את התהליך דרמטית עכשיו תוכלו לשלוח חבילה או מסמכים בינ״ל door to door, בהרבה פחות קליקים ברבע מהזמן והמאמץ״.

 

מהחברה נמסר עוד כי שירות המשלוחים מדלת לדלת של החברה זוכה לשבחים רבים בשל האמינות והנוחות, כשהוא מגובה המלצות של לקוחות מרוצים המעידים על משלוחים חלקים ויעילים שעולים על הציפיות.


אמיר שפירא הוסיף: ״המטרה המרכזית של Shipper Global היא להקל ולייעל את התהליך המסובך של שילוח בינלאומי ומקומי. נכונות החברה לשבור את הקירות הטכנולוגיים והבירוקרטיים, על מנת להציע ללקוחותיה אפשרות שילוח פשוטה, נוחה ובמחיר הוגן, מקנה לה את היתרון בשוק הגלובלי. בעידן שבו המהירות, השקיפות והנוחות הם מפתח Shipper Global נראית כגורם המוביל את השוק לעתיד השילוח הבינלאומי״.