אייר צ'יינה בחרה ביוניסיס להקמת תשתית רשת ואספקת יעוץ למערכת תחזוקה והנדסה

אייר צ'יינה, חברת התעופה המובילה של סין, בחרה בחברת המחשבים יוניסיס להקמת תשתית רשת לקישור המטה שלה בסין עם 18 משרדי הסניפים ברחבי העולם


00:00 ,22.05.2003 מאת: מערכת פורט2פורט
אייר צ'יינה, חברת התעופה המובילה של סין, בחרה בחברת המחשבים יוניסיס להקמת תשתית רשת לקישור המטה שלה בסין עם 18 משרדי הסניפים ברחבי העולם.

יוניסיס תבנה תשתית חדשה שתאפשר לאייר צ'יינה לקשר יישומים עסקים קריטיים בארכיטקטורה פתוחה, להגברת פרודוקטיביות חברת התעופה. אייר צ'יינה גם העניקה ליוניסיס חוזה לאספקת שירותי יעוץ תחזוקה והנדסה (M&E).

בפרוייקט התשתית תחליף יוניסיס את המערכת הקניינית הקיימת של חברת התעופה, שכיום מטפלת רק בהזמנות. יישומים עסקיים קריטיים של אייר צ'יינה – כמו נוסע מתמיד, בקרה פיננסית, ומערכת משרד קדמי להזמנות – יקושרו ביניהם עם הקמת התשתית החדשה.

יוניסיס תתאם צוות עולמי להספקת שירותי התקנה ותשתית מנוהלים עבור 18 הסניפים, וכן תספק לתשתית תמיכה של 7X24. יוניסיס תחבור עם מרכז השליטה של אייר צ'יינה בבייג'ין.

אייר צ'יינה מדגישה את החשיבות של ניהול M&E בגלל התחרות הגוברת והדרישה לפרודוקטיביות גבוהה יותר. חברת התעופה עובדת עם יוניסיס להערכה מחדש ופיתוח של תוכנית אסטרטגית מתקדמת עבור מערכת ה- M&E שלה.