ארקיע משיקה יעדים חדשים למרוקו ולסרי לנקה

החברה תשווק טיולים מאורגנים למרוקו בטיסות דרך ברצלונה בשיתוף אייר מרוקו


00:00 ,30.12.2009 מאת: מערכת פורט2פורט

החברה תשווק טיולים מאורגנים למרוקו בטיסות דרך ברצלונה בשיתוף אייר מרוקו
 
חברת ארקיע משיקה טיול מאורגן למרוקו, בטיסות ארקיע דרך ברצלונה ובשיתוף רויאל מרוקו. הטיול כולל ביקור בערים עתיקות השוכנות בין הדיונות שבמדבר לבין הרי האטלס המושלגים, ובנוסף ניתן ליהנות מארכיטקטורה מוסלמית מרשימה, על שלל מסגדיה ובתיה של מרוקו, ולחוות תרבויות אותנטיות בכפרי התושבים. פן מרתק לא פחות הוא המורשת העשירה והחשובה של יהדות מרוקו. החבילה של ארקיע כוללת בין היתר ביקור בערים החשובות כגון קזבלנקה ורבאט, בארמונות המלך, באתרי המורשת של הקהילה היהודית, ובמדבריות והרי האטלס. הטיסות מתוכננות לפעם בשבוע בכל חודשי השנה.
 
בנוסף, ארקיע משיקה טיול מאורגן, בן שמונה לילות, לסרי לנקה, אי השוכן דרומית להודו. טיול באי מבטיח מפגש  עם התושבים המקומיים ועם הנופים הירוקים שלמרגלות החופים של האי. בסרי לנקה ערים עתיקות, פסלי בודהה מרשימים, טבע פראי וחיות אקזוטיות.
 
דודו מחלב, סמנכ"ל ארקיע: "השקת היעדים החדשים של ארקיע, מרוקו וסרי לנקה, במסגרת הרחבת מפת היעדים של ארקיע, ממשיכה את המגמה של ארקיע, קריאת נכונה של מפת התיירות, ומתן האפשרות לישראלים להגיע בקלות ובנוחות ליעדים אקזוטיים, עם תעודת האחריות של חברה ישראלית".