חברת DHL אקספרס חשפה פתרונות ייחודיים במסחר אלקטרוני

החברה הציגה שני פתרונות משלימים בלעדיים בהם "ממכירה למסירה ישירה" וכן פתרון DDP המבטח את הלקוח מפני תשלומים מפתיעים לאחר רכישת המוצר


12:18 ,28.07.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת DHL אקספרס  חשפה היום פתרונות ייחודיים למכירה ושיפור השירות ללקוחות באינטרנט. יונתן איבגי, סמנכ"ל שיווק בחברת DHL אקספרס, ציין בשיחה עם מערכת port2port כי חברת DHL אקספרס פיתחה שני שירותים משלימים בלעדיים ללקוחותיה, וזאת בעקבות מחקרים שנעשו בישראל ובעולם בנושא רכישת מוצרים דרך האינטרנט.

 

השירות הראשון שפיתחה החברה נקרא "ממכירה למסירה מהירה" והוא מאפשר ללקוח לבחור איפה ומתי הוא לקבל את המשלוח שהזמין – האם בתחנת שירות, במקום העבודה, עם בלדר עד הבית או שהוא מעדיף שהמשלוח יישמר עד שהוא יחזור מן החופשה. שירות זה ניתן ללקוח ללא תשלום והוא בלעדי לחברת DHL אקספרס.

 

שירות משלים נוסף שפיתחה החברה עבור הלקוחות נקרא DDP והוא מבטח את הלקוח מפני עלויות לא צפויות שעשויות להתקבל בצד השני כגון עלויות של עמילות מכס שאתרי מכירה רבים באינטרנט אינם מחשבים או אינם טורחים לדווח עליהם. כאשר הלקוח מבטח עצמו באמצעות שירות זה הוא מבטיח כי עלויות מפתיעות לא יצוצו לפתע וכי המחיר שהוא משלם יהיה המחיר הסופי בהחלט.

 

יונתן איבגי: "בעקבות מחקרים שחברת DHL אקספרס עשתה בארץ ובחו"ל הבנו שבעצם חברה שמוכרת באינטרנט יכולה לצמוח בקצב המהיר ביותר, וזאת בתנאי שהיא שמה דגש על המהירות שבה מקבל הלקוח את המוצר וגם בתנאי שהיא מעניקה לו שירות מהיר. ברגע שהלקוח מרוצה מכל האספקטים של המכירה הסיכוי שהוא יחזור לרכישה חוזרת גדלים בעשרות אחוזים".  

 

החברה הציגה היום בכנס go ecommerce שנערך במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בפעם הרביעית ברציפו. בכנס, שנותן מקום דומיננטי גם למגזר הלוגיסטי, מציגות חברות כמו ebay ופייפל את החידושים ופלטפורמות הסחר המתקדמות שלהן.