חברת DHL ישראל מרחיבה את צי הבלדריות

חברת DHL חתמה על עסקה עם מרצדס בהיקף כספי מוערך של כשבעה מליון שקלים כחלק ממהלך להרחבת הפעילות של DHL בישראל.


00:00 ,30.11.2011 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת DHL ישראל, המובילה בעולם במשלוחי אקספרס בינלאומיים, הודיעה היום כי חתמה על עסקה עם קבוצת כלמוביל, במסגרתה תצטייד החברה ב-27 רכבי ואן חדשים מתוצרת מרצדס. מהלך זה יחד עם מסוף המטענים החדש של החברה בנתב"ג יאפשר להקדים את חלוקת המשלוחים ללקוחות בכשעה וחצי בממוצע ליום.

הרכבים, מדגם ספרינטר 313 CDI, יצטרפו לצי כלי הרכב של החברה במהלך החודשיים הקרובים. עסקה זו הינה שלב ראשון במסגרת מהלך רכישות כולל שיתבצע בשנתיים הקרובות במטרה להרחיב את פעילות החברה בישראל ולשפר את השירות ללקוחות.

 

כלי הרכב יסופקו במסגרת עסקת ליסינג בהיקף כספי מוערך של כ 7 מליון שקלים, לתקופה של חמש שנים על ידי קבוצת כלמוביל, יבואנית מרצדס בנץ ישראל. כמו כן, העסקה כוללת את מתן כל השירותים הנלווים כגון תיקונים, תחזוקה ועוד.

הרכבים החדשים, עומדים בתקן Euro 5, תקן איכות הסביבה האירופי המחמיר ביותר. הבחירה ברכבים אלו תואמת את מדיניותה הירוקה של החברה, המקפידה על התקן הסביבתי המוביל בעולם, ISO 14001. תקן המחייב את המחזיקים בו לעמוד בתנאים המחמירים ביותר בתחומי איכות הסביבה, פליטות מזהמים, חסכון באנרגיה ומים, הסברה והעלאת המודעות בקרב העובדים, צמצום פסולת ומחזור.

במסגרת העסקה נעשו התאמות ברכבים לצרכים של חברת DHL כגון התאמת דלתות הכניסה ותא המטען של הרכב שיאפשרו לנהג גישה לתא המטען ללא צורך לצאת מן הרכב. כ-600 אלף ש"ח נוספים הושקעו בהתקנת מדפים בתא המטען של הרכבים אשר יאפשרו פיזור מהיר יותר של החבילות.

 

עסקה זו, היא חלק ממהלך אסטרטגי כולל שיחד עם מסוף המטענים החדש בנתב"ג, יאפשר להקדים את חלוקת המשלוחים ללקוחות בכשעה וחצי בממוצע ליום. בנוסף, ימותגו הרכבים בצבעי הלוגו של DHL.

חברת DHL הינה חלק מקבוצת DPDHL המעסיקה  500אלף עובדים. בשנת 2010 הניבה הקבוצה הכנסות שלכ-70 מיליארד אירו. החברה פרושה ביותר מ-220 מדינות וטריטוריות ברחבי העולם. לחברה צישל 250 מטוסי מטע ןו60 אלףכלירכב. חברת  DHLישראל, פועלת בישראל משנת 1997 ומתמחה בתחום משלוחי האקספרס ומעסיקה כ-420 עובדיםבישראל.