חברת Royale International מקימה סניף בישראל

החברה מתמחה במשלוחים דחופים בתצורת Next Flight Out ובתצורת בלדרים מוטסים בהם כל רגע קובע ומתחייבת למענה למייל תוך 5 דקות. ניצן הדר: בשורה חדשה ללקוח הישראלי עם סטנדרט שירות גבוה במיוחד


10:08 ,19.06.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת Royale International, הרשת לתובלה קריטית הגדולה בעולם, פותחת את שעריה לפעילות  בישראל.

 

הסניף בישראל מצטרף ל-45 סניפים בעולם הפזורים על פני 23 מדינות ומבטא את הצמיחה המואצת של הרשת, אשר רק בשנה האחרונה הוסיפה 6 סניפים חדשים לרשת הגלובלית שלה. משרדי ההנהלה הראשיים של החברה נמצאים בהונג קונג - משרד המאויש 24/7, 365 ימים בשנה ומשמש כ״מגדל פיקוח״ עולמי.

 

מאחר והחברה מתמחה במשלוחים דחופים בתצורת NFO (Next Flight Out) ובתצורת בלדרים מוטסים (Hand Carry) בהם כל רגע קובע, היא מתחייבת למענה למייל תוך 5 דקות ומענה להצעת מחיר בתוך 30 דקות בלבד.

 

לחברת Royale International פריסה רחבה במזרח הרחוק עם 18 סניפים בתוך סין עצמה. בין היתר, יציע הסניף החדש פתרונות לחברות ישראליות המייצרות במזרח וזקוקות לפתרונות לוגיסטיקה ושינוע באזור מורכב זה של העולם.

 

בנוסף לשירותי הליבה עבור משלוחים בהולים, Royale מספקת מענה גם לתחומים נוספים כגון: אחסנה, 3PL, בלדרות, E-Commerce, שילוח אווירי ועוד.

 

מנכ״ל רויאל ישראל, ניצן הדר מסר כי: ״פתיחת הסניף הנה הבעת אמון של בעלי החברה בשוק המקומי ואנו נלהבים ומתרגשים לקראת הפעילות הצפויה. החיבור לחברה גלובלית כה חזקה, מביא בשורה חדשה ללקוח הישראלי עם סטנדרט שירות גבוה במיוחד. אנו משלבים יכולות תפעוליות מהטובות בעולם ומענה מיידי לצרכי הלקוח, כאן ועכשיו״.