לראשונה: TNT משיקה שירות משלוחים בין צ'ונגקינג לאירופה

השירות בין ליא'ז למרכז חברות ההי-טק בצ'ונגקינג יופעל תחילה שלוש פעמים בשבוע. הקשר האווירי החדש נועד למלא ביקוש גובר מצד לקוחות הי-טק במערב סין


00:00 ,08.11.2010 מאת: מערכת פורט2פורט

השירות בין ליא'ז למרכז חברות ההי-טק בצ'ונגקינג יופעל תחילה שלוש פעמים בשבוע. הקשר האווירי החדש נועד למלא ביקוש גובר מצד לקוחות הי-טק במערב סין
 
חברת TNT אקספרס הודיעה על השקת טיסות ישירות של מטוס בואינג 747 בין צ'ונגקינג, מרכז חברות הי-טק במערב סין, לבין מרכז הפעילות של TNT בליאז' שבבלגיה. בשלב הראשון יופעל השירות לצ'ונגקינג שלוש פעמים בשבוע.
 
מחברת TNT נמסר כי, היא אחת מבין חברות האקספרס הראשונות שמציעות טיסות ייעודיות בין אירופה לצ'ונגקינג, בתגובה לביקוש הגובר של תעשיית ההי-טק באזור.
 
התוכנית האסטרטגית של ממשלת סין לפיתוח סין המערבית הניעה את הפיתוח הכלכלי באזור צ'ונגקינג. לטענת חברת TNT, בשמונה החודשים הראשונים של 2010 גדל היקף הייצוא מצ'ונגקינג ב-62.1% לכדי 4.2 מיליארד דולרים, ואילו התוצר המקומי הגולמי של העיר גדל ב-17.6% במחצית הראשונה של 2010 לכדי54.51 מיליארד דולרים. מגזר ההי-טק הוא האחראי העיקרי לצמיחת הייצור והמסחר בצ'ונגקינג הפותחת הזדמנויות שוק אדירות בפני TNT, אומרים בחברה.
 
"צ'ונגקינג פיתחה מרכז ייצור הי-טק חשוב במערב סין ולנו יש את הזכות לתרום להתפתחותה של התעשייה באזור ולספק לראשונה שירותי משלוחים בינלאומיים בין צ'ונגקינג לאירופה," אמר מייקל דרייק, מנהל אזור צפון אסיה ב-TNT. "כחברה הראשונה שמספקת שירותי מטען ייעודיים לצ'ונגקינג, TNT נהנית מעמדה מצוינת ותוכל לספק ללקוחותיה את השירות המהיר, העקבי והאמין ביותר שיש ובכך להפיק את המירב מן ההזדמנויות העסקיות המתרבות בין מערב סין לאירופה."
 
"סין היא שוק אסטרטגי חיוני ל-TNT ברמה הגלובלית," הוסיף דרייק. " נמנף את חוזקותינו ואת יכולותינו בשירותי הובלה מהירים ברמה הבינלאומית, לרבות בתחבורה היבשתית ברחבי המדינה. הודות לעמדתנו הייחודית בשוק, אנו יכולים להציע ללקוחותינו שירות הובלה משולב שימלא את הביקוש הגדל בתוך סין ומחוצה לה, לרבות סין המערבית."
 
מאז ספטמבר 2010, הגבירה TNT את תדירות הטיסות לשנחאי והונג קונג לשבע ושש פעמים בהתאמה. TNT גם מרחיבה את שירותי ההובלה היבשתית ברחבי סין ובמיוחד את רשת ההפצה היבשתית ברחבי המדינה.