לרגל יום האהבה: UPS נערכת לשנע 89 מיליון פרחים

החברה נערכה לביקוש הרב באמצעות הוספת 50 טיסות. הפרחים, UPS בישראל: גידול של 150% ביצוא הפרחים בתקופה הסמוכה ליום האהבה. צרכנים בארה״ב מוציאים כ-1.9 מיליארד דולר על פרחים במהלך החג


11:12 ,13.02.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

לרגל יום האהבה הבינלאומי שחל מחר, 14 בפברואר, ״ונלטיינ׳ס דיי״, נערכת חברת השילוח והבלדרות האמריקאית UPS לשנע כ-89 מיליון פרחים – עלייה של מיליון זרי פרחים לעומת שנה שעברה. הפרחים, אשר הינם מוצר מתכלה ברמה גבוהה, מגיעים לחנויות בארה״ב מאמריקה הלטינית בתנאי הובלה בקירור (בטמפ׳ של 2 עד 8 מעלות) תוך יומיים בלבד.

 

בהודעה לעיתונות שפרסמה UPS אתמול היא מציינת כי במסגרת ההיערכות לחג, המתאפיין ברכישה של זרי פרחים, החברה תגברה את מערך הטיסות שלה בכ-50 טיסות נוספות על מנת לטפל בלמעלה מ-510 אלף חבילות המכילות פרחים דרך שדה התעופה במיאמי, השער העיקרי לכניסת פרחים ממדינות כמו אקוודור וקולומביה.

 

חברת UPS בישראל: כ-150% בייצוא הפרחים לרגל החג

 

חברת UPS בישראל מדווחת על גידול של 150% ביצוא הפרחים בתקופה הסמוכה ליום האהבה ביחס לשאר השנה. עיקר היצוא מגיע לבורסת הפרחים באמסטרדם ומשם מועבר למדינות שונות באירופה ורוסיה. כמו כן בתקופת יום האהבה חלה עלייה של 50% בשילוח הפרחים לארה״ב וקנדה ועלייה של 36% למזרח הרחוק בדגש על סין.

 

על פי הפדרציה הקמעונאית האמריקאית, הצרכנים בארה״ב הוציאו כ-1.9 מיליארד דולר על פרחים וכ-20.7 מיליארד דולר על מתנות ליום האהבה ונתונים מישראל מצביעים על עלייה של 78% בהוצאות על פרחים ביום האהבה.