גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 17.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.678 +0.218
אירו 4.1894 -0.141
ליש"ט 4.7326 +0.32
100 יין 3.3794 -0.112
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

פיילוט ב-UPS: תמסור חבילה בבית הלקוח גם כשהוא לא בבית

המסירה בבית הלקוח תתבצע בתיאום מלא עם הלקוח מרחוק וזאת באמצעות התקן גישה חכם ומאובטח של חברת ״לאץ׳״. חברת UPS: מדובר בפתרון נוסף שמטרתו להתגבר על אתגרי ״המייל האחרון״ במשלוח אי-קומרס, הפיילוט עתיד להתרחב גם לישראל
12.08.18 / 11:44
פיילוט ב-UPS: תמסור חבילה בבית הלקוח גם כשהוא לא בבית
12.08.18
פיילוט ב-UPS: תמסור חבילה בבית הלקוח גם כשהוא לא בבית

ענקית השילוח UPS החלה בפיילוט חדש בניו יורק המאפשר לשליחי החברה להיכנס לבית הלקוח ולהשאיר את החבילה שהזמין גם כאשר הוא אינו בבית. הפיילוט נעשה בשיתוף חברת Latch המספקת התקני גישה חכמים ומאובטחים לבתים. 

 

הפיילוט החל בתחילת השנה במנהטן וכלל את הבניינים בהם נמצאים התקני גישה חכמה של Latch. בכדי למנוע חשש לפריצות וגניבות ב-UPS נתנו דגש מיוחד לטובת תיעוד וזיהוי מלא לפני מסירת החבילה - שליח UPS מגיע למסור את החבילה ומזדהה בצורה דיגיטלית במצלמת הכניסה של הדלת וממתין לאישור הזיהוי של הלקוח לטובת הכניסה לבניין או לבית, לאחר קבלת האישור הדלת נפתחת וניתן להשאיר את החבילה. 

 

כעת UPS מרחיבה את הפיילוט לברוקלין והיא אף צפויה להגיע למקומות נוספים בארה״ב ובעולם. מ-UPS בישראל נמסר כי בעתיד הפיילוט ככל הנראה צפוי להתרחב ולהגיע גם לישראל. 

 

ג׳רום רוברטס, סגן נשיא חדשנות ב-UPS, ציין כי ״השימוש בהתקני גישה חכמים על דלתות בניינים ובתים הוא צעד גדול קדימה עבור חברות שילוח החבילות. קיים קושי במסירה בטוחה של חבילות ומשלוחים במגורים עירוניים וצפופים, במיוחד במקרים בהם אנשים לא נמצאים בביתם. התקני גישה חכמים מאפשרים לנו גישה יעילה למסירת המשלוחים לבנייני מגורים ולהשאיר חבילות בבטחה בלובי או בחדרי אחסון ללא הצורך במפתח״.

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 926
פייסבוק

×