החל מהחורף: לופטהנזה תפעיל טיסות שבועיות לאורלנדו, פלורידה

החל מסוף אוקטובר החברה תפעיל בכל שבוע 5 טיסות ישירות מפרנקפורט. בקו יופעל מטוס מדגם איירבוס 330-300A בתצורה של 3 מחלקות. החברה תחדש גם את טיסותיה לבואנוס איירס


00:00 ,01.07.2007 מאת: מערכת פורט2פורט

החל מסוף אוקטובר החברה תפעיל בכל שבוע  5 טיסות ישירות מפרנקפורט. בקו יופעל מטוס מדגם איירבוס 330-300A בתצורה של 3 מחלקות. החברה תחדש גם את טיסותיה לבואנוס איירס
 
לופטהנזה, חברת התעופה השנייה בגודלה באירופה, משיקה קו חדש לאורלנדו, פלורידה. החל מסוף אוקטובר, תחילתה של עונת החורף, החברה תפעיל בכל שבוע  5 טיסות ישירות מפרנקפורט ליעד התיירותי מספר 1 בארה"ב.
 
לופטהנזה תפעיל בקו לאורלנדו את אחד המטוסים המתקדמים ביותר המשמשים את החברה בטיסות ארוכות טווח, ה A330-300(3 מחלקות – ראשונה: 8, עסקים: 48, תיירים: 165 ) המכיל 220 מושבים.
 
עפר קיש, מנכ"ל לופטהנזה ישראל: "בין אם אתם מתכננים נסיעה משפחתית לדיסניוורלד, אולפני יוניברסל, סי וורלד או שאתם בדרך לפגישות עסקיות באחד ממרכזי הנדל"ן הדינמיים ביותר בארה"ב, לופטהנזה תציע ללקוחותיה את הדרך הנוחה והקלה ביותר להגיע מתל אביב לאורלנדו. מעבר ליעד תיירותי ועסקי, אורלנדו רבתי היא אחד מהמרכזים החשובים של הנוצרים האוונגליסטים המרבים לבקר בישראל, גם בתקופות הקשות ביותר. אנו מצפים שהקו החדש יסייע לנו ככלי בעידוד התיירות מפלורידה לארץ."
 
עם השקת הקו לאורלנדו, לופטהנזה תציע 208 טיסות שבועיות בין גרמניה לארה"ב וקנדה ל-20 יעדים בצפון אמריקה. היעדים הם: ניו יורק, ניוארק, בוסטון, פילדלפיה, וושינגטון הבירה, אטלנטה, מאימי, אורלנדו, שרלוט, שיקגו, דנור, יוסטון, דלאס, דיטרויט, לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו, פורטלנד, מונטראל, טורונטו וואנקובר.
 
המחיר מתל אביב לאורלנדו במחלקת תיירים: מ-1,148 דולר כולל מסים.
 
לאחרונה הודיעה לופטהנזה גם על חידוש טיסותיה הישירות מפרנקפורט לבואנוס איירס, החל מתחילת עונת החורף ב-28 לאוקטובר. חמש טיסות השבועיות לבירת ארגנטינה יופעלו על-ידי מטוס בואינג 747-400, גם הוא בתצורה של 3 מחלקות (ראשונה: 16 מושבים, עסקים: 80 מושבים, תיירים: 234 מושבים) המכיל 330 מושבים.