אטלס אייר: הזמנה של 4 מטוסי מטען בואינג 777

החברה רשמה שיא של הכנסות ברבעון השלישי של יותר ממיליארד דולר ורווח נקי של 119.5 מיליון דולר. לחברה יש כבר 14 מטוסי מטען מדגם בואינג 777 אשר מוחכרים לחברות שונות


09:20 ,09.01.2022 מאת: מערכת פורט2פורט

אטלס אייר הזמינה ארבעה מטוסי מטען בואינג דגם 777. הראשון יצטרף לצי בנובמבר השנה ושלושת האחרים יגיעו במהלך שנת 2023. כמו כן השנה תקבל החברה לידיה את ארבעת מטוסי ה-747-8F האחרונים שייוצרו. לאור הביקוש בשוק למטענים, חודש נובמבר הקרוב הינו מועד אספקה​​מוקדם מאוד והוא היווה ככל הנראה דרישת מפתח לקיום העיסקה.

 

לחברה יש כסף בקופתה לבזבז, לאחר שיא של הכנסות ברבעון השלישי של יותר ממיליארד דולר ורווח נקי של 119.5 מיליון דולר. ההנהלה אמרה שהיא שוקלת פעילות מיזוגים ורכישות ״הן במרחב המיידי שלנו, כמו גם בחללים סמוכים פוטנציאליים״.

 

לחברה יש כבר 14 מטוסי מטען מדגם בואינג 777 אשר מוחכרים על יבש באמצעות חברת הבת לליסינג ״טיטאן״, כאשר לפחות שישה מתוכם פועלים עבור DHL. החברה לא דיווחה לאן יגיעו ארבעת המטוסים המדוברים.

 

מייקל סטין, מנכ״ל טיטאן וסמנכ״ל סחר באטלס אייר, אמר כי ״תאריך האספקה ​​היה חלק חשוב בהחלטה שלנו ואנו שמחים מאוד להיות מסוגלים להוסיף את המטוסים הללו השנה ובשנה הבאה כדי לתמוך בדרישת הלקוחות״.