אייר בריסל בחרה בדרדסים

דמויות הקומיקס של הדרדסים יופיעו על גבי המטוס המאויר החמישי של החברה, וזאת לאחר הליך בחירות של עשרה ימים בקרב אוהדי חברת התעופה על העדפת אייקון בלגי


14:45 ,26.09.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

לאחר בחירות שנמשכו 10 ימים, אוהדיה של חברת התעופה בריסל איירליינס החליטו: הם רוצים לראות את דמויות הקומיקס של הדרדסים מופיעות על גבי המטוס המאויר החמישי של החברה. הזוכה בתחרות מעצבת המטוס המאויר היא הסטודנטית האיטלקית מרטה מסלאני ( Marta Mascellani).

 

דמויות הקומיקס הדרדסים הינן מהדמויות המצוירות היותר אהובות בבלגיה והמוכרות ברחבי העולם, כך שהן בהחלט יכולות להוות שגרירות טובות לבלגיה. העיצוב של הסטודנטית מאיטליה יהפוך בקרוב מאד למציאות מעל גבי מטוס איירבוס 320 A, שייכנס לשירות באירופה ומחוצה לה החל מחודש מרץ 2018. מסלאני תעקוב אחרי תהליך צביעת המטוס בהתאם לציורה, תעמוד בשורה הראשונה בעת שיציגו את המטוס החדש ואף תשב בשורה הראשונה בטיסת ההשקה שלו.

 

"ציור הוא התשוקה הגדולה שלי, כך שכאשר שמעתי על התחרות חשבתי לעצמי שזה אתגר גדול שאני רוצה להתמודד עמו. תמיד אהבתי את יצירותיו של פיו (פייר קוליפור, אשר כונה בשם פיו והיה צייר ויוצר קומיקס בלגי( . אני אוהבת את דמויות הקומיקס והסרטים. חשבתי שזאת גם הזדמנות טובה להנציח את הדמויות לנוכח העובדה שבשנת 2018 יציינו 60 שנה ליצירתן. אני אוהבת את העובדה שחברת בריסל איירליינס הינה חברת התעופה היחידה שמקדמת את הארץ ואת התרבות שלה בכך שהיא מאיירת מידי שנה מטוס חדש עם אייקון בלגי אחר. אחי הוא טייס בבריסל איירליינס, כך שאני חשה קשורה לחברה", אמרה מסלאני, שזכתה בתחרות החמישית לבחירת האייקון הבלגי.

 

חברת בריסל איירליינס היא שגרירה גאה של בלגיה. טין טין, מאגריט, הרד דווילס וטומורולנד, כולם אייקונים בלגיים, אשר דמויותיהם מאוירות בגאווה מעל גבי מטוסי איירבוס 320A. בנוסף, על סיפון מטוסי בריסל איירליינס נמצא כל דבר אשר יחבר את הנוסעים לתרבות הבלגית, החל משוקולד בלגי משובח, בירות ותפריט המיוצר על ידי שף כוכב בלגי ועד למדים של צוות המטוס המעוצב על ידי מעצב אופנה בלגי.    

 

חברת בריסל איירליינס מפעילה 14 טיסות בשבוע (2 טיסות יומיות) בקו תל אביב-בריסל-תל אביב עם טיסות המשך נוחות לאירופה, ארה"ב, קנדה, אפריקה והודו.