איתיחאד תעניק מיליון מיילים בתכנית הנוסע המתמיד שלה

לרגל השקת הקו החדש מאבו-דאבי לתל-אביב תעניק חברת התעופה הלאומית של איחוד האמירויות לזוכה אחד הזדמנות לזכות במיליון מיילים ל-Etihad Guest - תכנית הנאמנות עטורת הפרסים של איתיחאד


11:45 ,22.04.2021 מאת: מערכת פורט2פורט

איתיחאד איירווייז (Etihad Airways), חברת התעופה הלאומית של איחוד האמירויות, חוגגת את השקת הקו החדש שלה לישראל ותעניק לזוכה בר-מזל אחד הזדמנות לזכות במיליון מיילים ל-"Etihad Guest" - תוכנית הנאמנות עטורת הפרסים של איתיחאד.

 

על מנת להשתתף בהגרלה, על המשתתפים לבקר באתר החברה, להצטרף כ-Etihad Guest עד ה- 19 במאי, 2021, לענות נכון על שאלה אחת ולהפעיל את החשבון.

 

קים הרדקר, מנהל מחלקת נאמנות ושותפויות בקבוצת איתיחאד איירווייז, אמר: ״אנו נרגשים מאוד להוסיף את תל-אביב לרשת היעדים הגלובלית שלנו ולחגוג את כניסתה של "Etihad Guest" לשוק המקומי. אנו רוצים לתגמל את אזרחי ישראל על הצטרפותם לתוכנית הנאמנות שלנו. לזוכה המאושר תהיה אפשרות בחירה מגוונת כיצד לממש את זכייתו - החל מטיסות, אירוח בבתי מלון, השכרת רכב, מאות מוצרים בחנות Etihad Guest Reward Shop וכמובן תרומה לצדקה״.

 

מיליון מייל יזכו את הזוכה בחופשה החלומית שלו, שדרוג מפואר למחלקת עסקים או רכישה של מוצרי הטכנולוגיה העדכניים ביותר מחנות המתנות Etihad Guest Reward Shop.

 

מיליון מיילים מספיקים לשתי טיסות הלוך ושוב במחלקת עסקים מתל-אביב לניו-יורק, ארבעה שדרוגים ממחלקת תיירים לעסקים, ארבע לילות במלון חמישה כוכבים, השכרת רכב למשך שבעה ימים ואפילו אייפון 12.

 

עם יותר מ-7.2 מיליון חברים ו-150 שותפים, כולל מסעדות, מלונות, חברות השכרת רכב וקמעונאים, בשנה שעברה זכתה "Etihad Guest" בפרס 'תוכנית הנוסע המתמיד הטובה ביותר' של Business Traveler Middle East Awards, עובדה המבססת את האיכות והאמינות של תכנית הנאמנות של איתיחאד.

 

תכנית Etihad Guest היא תוכנית הנוסע המתמיד של חברת איתיחאד איירווייז, חברת התעופה הלאומית של איחוד האמירויות. בתוכנית חברים למעלה משבעה מיליון חברים שיכולים להרוויח מיילים כ- Etihad Guest בטיסות המופעלות על ידי חברת איתיחאד איירווייז וחברות תעופה שותפות, בתי מלון וחברות השכרת רכב. המיילים יכולים לשמש גם לרכישת טיסות, שדרוגים ואלפי מוצרים מחנות המתנות המקוונת Etihad Guest Reward Shop.