אל על: הושקו הטיסות הישירות החדשות ללאס וגאס

טיסת הבכורה של אל על מתל אביב ללאס וגאס במטוס הדרימליינר ׳חיפה׳ יצאה לדרכה ביום שישי האחרון. גונן אוסישקין, מנכ״ל אל על: במהלך הקיץ נשיק טיסות לאורלנדו, ובשנה הבא קו חדש לשיקגו


10:36 ,16.06.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

גונן אוסישקין, מנכ״ל אל על ומיקי שטרסבורגר, סמנכ״ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על השיקו את הקו החדש של החברה ללאס וגאס בארה״ב.

 

טיסת הבכורה של אל על מתל אביב ללאס וגאס (021LY) במטוס הדרימליינר ״חיפה״ שעוצב באיורים מרהיבים של היעדים החדשים של החברה לאס וגאס וסן פרנסיסקו, יצאה לדרכה ביום שישי האחרון.

 

רגע לפני ההמראה של טיסת הבכורה, התקיים בשער העלייה למטוס טקס גזירת סרט כמיטב המסורת בהשתתפות גונן אוסישקין מנכ״ל אל על, מיקי שטרסבורגר סמנכ״ל מסחר וקשרים תעופתיים בחברה, Aryeh Lightstone, יועץ בכיר לשגריר ארה״ב בישראל והנהלת אל על, ביניהם: נעם דורון סמנכ״ל המבצעים, יהודית גריסרו סמנכ״לית משאבי אנוש ומינהל אמיר רוגובסקי, סמנכ״ל לקוחות ושירות, דגנית פלטי סמנכ״לית כספים ויוסי ברזני סמנכ״ל תחזוקה והנדסה באל על.

 

לו״ז הטיסות: הטיסה תמריא מנתב״ג בימי שישי, 07:00 ותנחת בלאס וגאס כעבור כ-14:15 שעות ב-11:15 בבוקר (זמן מקומי). טיסת החזרה מלאס וגאס תצא במוצ״ש בשעה 22:45  (זמן מקומי) ותנחת בנתב״ג כעבור כ-13:30 שעות, ביום ראשון בשעה 22:15. 

 

גונן אוסישקין, מנכ״ל אל על: ״אני נרגש להשיק את הקו החדש של החברה ללאס וגאס, חודש בלבד לאחר השקת הקו לסן פרנסיסקו ושבועיים לאחר ההכרזה על פתיחת קו טיסות ישיר לטוקיו. טיסות ישירות ללאס וגאס בימי שישי וחזרה ארצה במוצאי שבת אטרקטיביות ביותר לשילוב האהוב של ביזנס ופלז׳ר. מדובר בנתיב מספר 8 של אל על לצפון אמריקה, כאשר בהמשך נשיק סדרת טיסות במהלך הקיץ לאורלנדו ובשנה הבאה קו חדש לשיקגו״.

 

מר אריה לייטסטון (Aryeh Lightstone), יועץ בכיר לשגריר ארה״ב בישראל ציין כי: ״זוהי תקוותנו כי האנשים שיטוסו לאס וגאס, יביאו עימם הזדמנויות עסקיות והצלחה לשתי המדינות הגדולות שלנו ויחזקו את הקשר בינינו. יותר מכל, מערכת היחסים בין ארה״ב לישראל מבוססת על אנשים. טיסה זו ללאס וגאס, כמו כל טיסה של אל על ליבשת  אמריקה וממנה, מתחזק את מערכת היחסים המיוחדת שלנו. טיסה ישירה מישראל ללאס וגאס היא פשוט הגיונית. שני המקומות מלאים באופטימיות, תקווה ויצירתיות. אני בטוח כי טיסה תשמש לטיפוח המאפיינים הייחודיים של שני המקומות המיוחדים האלה״.