אל על ו- LOT בהסכם קוד שייר

הסכם הקוד שייר החדש, יופעל החל מה-20.12, ויכלול את הטיסות המופעלות על ידי שתי חברות התעופה על המסלול בין ורשה לת"א. אל על תציג את הקוד שלה על טיסות המבוצעות ע"י חברת לוט מקרקוב, ורוצלב, גדנסק, לובלין ורז'וב לתל אביב


12:41 ,18.12.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

אל על חתמה אמש על הסכם קוד שייר עם חברת לוט איירליינס, חברת התעופה הלאומית של פולין, בטקס חגיגי שנערך במשרדי ההנהלה של חברת לוט בוורשה. האירוע התקיים בנוכחות גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על, ורפאל מילצ'רסקי, מנכ"ל לוט איירליינס

 

הסכם הקוד שייר החדש, יופעל החל מה-20.12, ויכלול את הטיסות המופעלות על ידי שתי חברות התעופה על המסלול בין ורשה לת"א. אל על תציג את הקוד שלה על טיסות המבוצעות ע"י חברת לוט מקרקוב, ורוצלב, גדנסק, לובלין ורז'וב לתל אביב.

 

בנוסף, אל על תפעיל את הקוד שלה בטיסות של לוט איירליינס מוורשה, על חמישה מסלולים בינלאומיים כולל לבוב (אוקראינה), וילנה וקובנה (ליטא), ריגה (לטביה) וטאלין (אסטוניה), בכפוף לשינויים על בסיס לוח הטיסות המופעל.

 

ההסכם יאפשר שיווק טיסות בקוד אל על (LY) על טיסה שמופעלת על ידי חברת לוט איירליינס (LO), ולהיפך, ובכך מציע לנוסעי החברה מגוון גדול יותר של יעדים ותדירויות.

 

מנכ"ל אל על, גונן אוסישקין: "הסכם זה מאפשר לאל על להרחיב את לוח הזמנים שאנו מציעים ללקוחותינו הנאמנים לפולין ולאזור כולו. חיזוק הקשרים בין ישראל לפולין כולל תיירות, מורשת, עסקים וענפים נוספים. כעת, שתי חברות התעופה הלאומיות שלנו נמצאות שם כדי להוביל את הדרך במערכת היחסים המתרחבת הזו."

 

מנכ"ל לוט אירליינס, רפאל מילצ'רסקי: "אני שמח מאוד על חתימת הסכם הקוד שייר עם חברת אל על, אחת מחברות התעופה הבטוחות והאמינות ביותר בעולם. החל מרגע זה, נשלב ידיים בכדי להשתמש בכל הסינרגיות הקיימות בין הקווים שלנו. בדרך זו, נציע לנוסעים שלנו שירות רחב יותר, אשר יתרום משמעותית לפיתוח היחסים בין המדינות שלנו."

 

נציין כי חברת לוט איירליינס מפוליןֿ מפעילה את אחד הציים הצעירים ביותר באירופה, כאשר היא חברת התעופה היחידה המטיסה את מטוסי הדרימליינר בכל יעדיה הארוכים. לוט איירליינס נחשבת לאחת מחברות התעופה הוותיקות בעולם והמותג הפולני הכי מוכר בעולם.