גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 16.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.67 +0.355
אירו 4.1953 +0.074
ליש"ט 4.7175 +0.308
100 יין 3.3832 -0.012
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

אל על ו- LOT בהסכם קוד שייר

הסכם הקוד שייר החדש, יופעל החל מה-20.12, ויכלול את הטיסות המופעלות על ידי שתי חברות התעופה על המסלול בין ורשה לת"א. אל על תציג את הקוד שלה על טיסות המבוצעות ע"י חברת לוט מקרקוב, ורוצלב, גדנסק, לובלין ורז'וב לתל אביב
18.12.18 / 12:41
גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על, ורפאל מילצ'רסקי, מנכ"ל לוט איירליינס מטקס החתימה על ההסכם
צילום: Marta Kusmierz
גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על, ורפאל מילצ'רסקי, מנכ"ל לוט איירליינס מטקס החתימה על ההסכם

אל על חתמה אמש על הסכם קוד שייר עם חברת לוט איירליינס, חברת התעופה הלאומית של פולין, בטקס חגיגי שנערך במשרדי ההנהלה של חברת לוט בוורשה. האירוע התקיים בנוכחות גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על, ורפאל מילצ'רסקי, מנכ"ל לוט איירליינס

 

הסכם הקוד שייר החדש, יופעל החל מה-20.12, ויכלול את הטיסות המופעלות על ידי שתי חברות התעופה על המסלול בין ורשה לת"א. אל על תציג את הקוד שלה על טיסות המבוצעות ע"י חברת לוט מקרקוב, ורוצלב, גדנסק, לובלין ורז'וב לתל אביב.

 

בנוסף, אל על תפעיל את הקוד שלה בטיסות של לוט איירליינס מוורשה, על חמישה מסלולים בינלאומיים כולל לבוב (אוקראינה), וילנה וקובנה (ליטא), ריגה (לטביה) וטאלין (אסטוניה), בכפוף לשינויים על בסיס לוח הטיסות המופעל.

 

ההסכם יאפשר שיווק טיסות בקוד אל על (LY) על טיסה שמופעלת על ידי חברת לוט איירליינס (LO), ולהיפך, ובכך מציע לנוסעי החברה מגוון גדול יותר של יעדים ותדירויות.

 

מנכ"ל אל על, גונן אוסישקין: "הסכם זה מאפשר לאל על להרחיב את לוח הזמנים שאנו מציעים ללקוחותינו הנאמנים לפולין ולאזור כולו. חיזוק הקשרים בין ישראל לפולין כולל תיירות, מורשת, עסקים וענפים נוספים. כעת, שתי חברות התעופה הלאומיות שלנו נמצאות שם כדי להוביל את הדרך במערכת היחסים המתרחבת הזו."

 

מנכ"ל לוט אירליינס, רפאל מילצ'רסקי: "אני שמח מאוד על חתימת הסכם הקוד שייר עם חברת אל על, אחת מחברות התעופה הבטוחות והאמינות ביותר בעולם. החל מרגע זה, נשלב ידיים בכדי להשתמש בכל הסינרגיות הקיימות בין הקווים שלנו. בדרך זו, נציע לנוסעים שלנו שירות רחב יותר, אשר יתרום משמעותית לפיתוח היחסים בין המדינות שלנו."

 

נציין כי חברת לוט איירליינס מפוליןֿ מפעילה את אחד הציים הצעירים ביותר באירופה, כאשר היא חברת התעופה היחידה המטיסה את מטוסי הדרימליינר בכל יעדיה הארוכים. לוט איירליינס נחשבת לאחת מחברות התעופה הוותיקות בעולם והמותג הפולני הכי מוכר בעולם.

המגזין הדיגיטלי
גיליון 926
פייסבוק

×