אל על: טיסות ישירות לשיקגו החל ממרץ 2020

במסגרת פעילות הקו החדש, אל על תפעיל 3 טיסות שבועיות ישירות לנמל התעופה הבינלאומי או׳הייר. הקו החדש נולד בעקבות דיאלוג עם עיריית שיקגו אשר בו צוין כי מטרופולין שיקגו מתאפיין בקהילה יהודית גדולה


11:33 ,20.03.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת אל על תשיק בשנה הבאה קו ישיר חדש בין ישראל לשיקגו. במסגרת פעילות הקו החדש, אל על תפעיל 3 טיסות שבועיות ישירות לנמל התעופה הבינלאומי או׳הייר O'Hare International Airport בשיקגו.

 

מכירת כרטיסי הטיסה לשיקגו תחל ב-27.3.19. הטיסות לשיקגו ימריאו במטוסי הדרימליינר 787, ויציעו 3 מחלקות שירות: עסקים, פרימיום ותיירים. ניתן לטוס משיקגו ולשוב מיעדי אל על השונים בארה״ב (ולהיפך).

 

מחברת אל על נמסר כי הקו החדש נולד בעקבות דיאלוג עם עיריית שיקגו אשר ציינו כי מטרופולין שיקגו מתאפיין בקהילה יהודית גדולה המונה 300,000 אלף תושבים, וכי הם מאמינים שהקו החדש יקל עליהם בשמירת הקשר עם בני משפחתם וחבריהם.

 

אביב עזרא, קונסול ישראל בשיקגו: ״אני מאמין שאין דרך טובה יותר לחבר את מדינת ישראל לשיקגו מאשר בטיסה ישירה משדה התעופה של שיקגו לשדה התעופה בן גוריון. אני רוצה להודות לראש העיר רם עמנואל על הנהגתו ועל עבודה משותפת עם הקונסוליה כדי להפוך את החזון הזה סוף סוף למציאות. קו זה הוא win-win מבחינה כלכלית ותרבותית והוא מקרב את תל אביב ואת שיקגו״.

 

מיקי שטרסבורגר, סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על: ״לאור הביקוש שעלה מקהל לקוחותינו, בהם לקוחות עסקיים ונוכח הצטיידות החברה ב-16 מטוסי דרימליינר, אנו שמחים להודיע על הפעלת טיסות ישירות בין ישראל לשיקגו, יעד תשיעי לאל על בארצות הברית, אשר מתווסף–לניו יורק (JFK וניוארק) בוסטון, לוס אנג׳לס, מיאמי, סן פרנסיסקו, לאס וגאס ואורלנדו. המטרופולין של שיקגו הנחשב לשלישי בגודלו בארצות הברית הינו מרכז אקדמי, תרבותי, תעשייתי ועסקי מהחשובים בארה״ב והעיר נחשבת ליעד תיירותי ועסקי אטרקטיבי במיוחד. לאל על תפקיד מיוחד בחיבור ישראל והתפוצות ואנו שמחים לקרב יעד מרכזי נוסף בארצות הברית לישראל אשר יאפשר בואם של עשרות אלפי תיירים נוספים לישראל בכל שנה״.

 

זמני הטיסות המתוכננים הינם בהלוך: המראה מתל אביב בימים ראשון, שלישי, חמישי בשעה 12:00, נחיתה בשיקגו כעבור 12:30 שעות, בשעה 16:30 (שעון מקומי). בחזור: המראה משיקגו בימים ראשון, שלישי, חמישי בשעה 18:50 (שעון מקומי) ונחיתה בתל אביב בימים שני, רביעי, שישי (בהתאמה) כעבור 11:20 שעות, בשעה 14:10

 

ראש עיריית שיקגו מר רם עמנואל מסר: ״הקו החדש בין שיקגו לישראל הוא ההוכחה שההשקעה שלנו בנמל נמל התעופה הבינלאומי או'הייר משתלמת, שכן יותר אנשים ברחבי העולם רוצים להגיע לשיקגו יותר מאי פעם. ממרכז ארה"ב למזרח התיכון, נמל התעופה של שיקגו עושה את העיר לנגישה יותר עבור מטיילים מרחבי העולם״.