אל על משיקה 2 יעדים חדשים לאירופה: דבלין ודיסלדורף

החברה תתחיל להפעיל טיסות שבועיות ישירות לדבלין באירלנד ולדיסלדורף בגרמניה, החל מסוף חודש מאי 2020, באמצעות מטוסי בואינג 737, עם מחלקות שירות תיירים ועסקים.


10:16 ,28.08.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת התעופה אל על הכריזה הבוקר (ד׳) על השקת 2 יעדים חדשים באירופה, באמצעות מטוסי בואינג 737, עם מחלקות שירות תיירים ועסקים.

 

במסגרת זו, החברה תחל להפעיל 3 טיסות שבועיות ישירות לדבלין (אירלנד), החל מ- 26 במאי 2020, בימים א׳, ג׳, ה׳. ״דבלין בירת אירלנד וההיי טק של אירופה היא שילוב מושלם בין תרבות עשירה, היסטוריה מרתקת וחיי לילה מגוונים. בדבלין תפגשו בטירות מימי הביניים, פארקים ירוקים, שופינג אטרקטיבי ופאבים אירים. נסיעה קצרה ממנה, מביאה לעבר הנופים היפים והמרתקים ביותר שניתן לחוות באירופה״, ציין דובר החברה.

 

ובנוסף, אל על תפעיל 3 טיסות שבועיות ישירות גם לדיסלדורף שבגרמניה, החל מ- 1 יוני 2020, בימים ב׳, ד׳, ו׳. דיסלדורף מצטרפת לשלושה יעדים נוספים בגרמניה אליהם טסה אל על - פרנקפורט, מינכן וברלין ובכך מרחיבה את היקף הפעילות ל- 36 טיסות שבועיות לגרמניה, החל מיוני 2020.  ״דיסלדורף, המכונה ׳הפנינה החבויה של גרמניה׳, שוכנת על נהר הריין והינה אחת מהערים הגדולות בגרמניה ומהווה אחד המרכזים הכלכליים החשובים במדינה. מיקומה של דיסלדורף בסמיכות לערים משמעותיות נוספות בגרמניה – קלן, בון, דורטמונד ולגבולות עם הולנד ובלגיה, מאפשרת למטיילים נקודת יציאה טובה לטיולים ולמסלולים נוספים באזור. מעבר לכך, מציעה העיר אוכל עשיר, בירה מקומית, ארכיטקטורה ייחודית, אופנה ושופינג ונקודות יציאה נוחה לערים נוספות בגרמניה ואמסטרדם שבהולנד״, מסרו באל על.

 

מיקי שטרסבורגר, סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על: "אנו פועלים להמשיך ולהרחיב את רשת הנתיבים של החברה. על מנת לתת מענה הולם לדרישות המתפתחות של לקוחותינו העסקיים וכן עבור תנועת התיירות הישראלית היוצאת, ובמקביל לחזק את התיירות הזרה לישראל, נציע החל מקיץ 2020 טיסות ישירות סדירות לדבלין ולדיסלדורף.

דבלין מהווה בסיס פעילות לחברות הייטק ודיסלדורף מארחת באופן קבוע מגוון עצום של כנסים וירידים בין לאומיים.  אנו מאמינים כי פתיחת הקווים החדשים תגדיל את הקשרים העסקיים וכניסות התיירים לישראל ותחזק הקשרים המדיניים בין המדינות."