אל על: נחתם שת״פ עם אלסקה איירליינס

שותפות הקוד תאפשר לחברת אל על להציע מגוון רחב של יעדי המשך כגון סן דייגו, פורטלנד, הונולולו, דאלאס, אוסטין, קנזס סיטי, אלברקרקי, סיאטל ועוד. אלסקה איירליינס מטיסה ביחד עם שותפיה האזוריים כ-44 מיליון נוסעים בשנה ליותר מ-116 יעדים ברחבי העולם


10:08 ,14.05.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

אל על חתמה על הרחבת שיתוף הפעולה הבינלאומי שלה עם חברת התעופה האמריקאית, אלסקה איירליינס, בטקס חגיגי שנערך זמן קצר לאחר נחיתתה של טיסת הבכורה של אל על לסן פרנסיסקו. האירוע התקיים בנוכחות גונן אוסישקין, מנכ״ל אל על, ובראד טילדן, מנכ״ל אלסקה איירליינס.

 

ההסכם החדש, שמצטרף להסכם הקודשייר שנחתם לאחרונה בין חברות התעופה, יאפשר ללקוחותיהן של חברות התעופה להתחבר ולצבור נקודות נוסע מתמיד בצורה קלה יותר.

 

מנכ״ל אל על, גונן אוסישקין: ״זהו רגע היסטורי ומרגש עבור אל על. לצד העובדה שאל על מחברת שני מרכזי הייטק בינלאומיים בטיסה ישירה שלוש פעמים בשבוע, אנו מאפשרים ללקוחותינו מגוון רחב יותר של אפשרויות בעזרת הסכם הקודשייר והסכם הנוסע המתמיד עם חברת אלסקה איירליינס.

 

״הקשר בין אל על לאלסקה איירליינס הוא היסטורי. לחברת אלסקה איירליינס היה תפקיד מכריע וחשוב בסיוע בהבאתם ארצה של יהודים בשנים הראשונות להקמת המדינה. כעת, אנו חוגגים 70 שנה לטיסות היסטוריות אלו שסייעו בהקמתה של מדינת ישראל, וממשיכים לבנות ביחד את הגשרים בין ארה״ב לישראל״.

 

מנכ״ל אלסקה איירליינס, בראד טילדן: ״אלסקה איירליינס ואל על יציעו מעתה יותר הזדמנויות מבעבר לנוסעים בטיסות נון-סטופ בין החוף המערבי ותל אביב. באמצעות השותפות של אל על עם אלסקה איירליינס, החברות תהיינה מסוגלות להציע הטבות לנוסעים המתמידים שלהם, תוך מתן שירות אכפתי ואדיב המאפיין את שתי החברות.

 

חברת אלסקה איירליינס מאפשרת פריסה עולמית לנוסעיה על ידי שותפים שנבחרים בקפידה, ותוכנית לניצול נקודות הנוסע המתמיד בטיסות פנים עם אלסקה או עם שותפיה הגלובליים של אלסקה. השותפות עם אל על מחזקת את החיבוריות הגלובלית של אלסקה מחוץ לסן פרנסיסקו ועד יוני 2019, שותפיה הגלובליים של אלסקה איירליינס יציעו מעל ל-80 טיסות בשבוע מסן פרנסיסקו – יותר מכל חברת תעופה או ברית תעופה אחרת״.

 

שותפות הקוד תאפשר לחברת אל על להציע  מגוון רחב של יעדי המשך מנמלי התעופה ניוארק, סן פרנסיסקו, לאס וגאס ולוס אנג׳לס, בנוחות ובגמישות מקסימאלית. בין יעדי ההמשך הרבים שאל על תציע ניתן למנות את סן דייגו, פורטלנד, הונולולו, דאלאס, אוסטין, קנזס סיטי, אלברקרקי, סיאטל ועוד יעדים רבים.

 

השותפות בין אל על לאלסקה איירליינס, תסייע לנוסעים להמשיך את נסיעתם לצפון אמריקה וישראל ולהיפך, עם טיסות המשך בשתי חברות התעופה, בשני הכיוונים.

 

חברת אלסקה איירליינס, הינה חברת תעופה אמריקאית, אשר מטיסה ביחד עם שותפיה האזוריים כ-44 מיליון נוסעים בשנה ליותר מ-116 יעדים ברחבי העולם, עם ממוצע של 1,200 טיסות יומיות ברחבי ארה״ב, מקסיקו, קנדה וקוסטה ריקה. כמו כן, נוסעי אלסקה איירליינס ושותפיה הגלובליים, יכולים להמיר את נקודות הנוסע המתמיד שלהם בטיסות למעל 900 יעדים בעולם.

 

כמו כן, אלסקה איירליינס מדורגת במקום הראשון במדד ״שביעות הרצון של הלקוחות בקרב מובילים מסורתיים בצפון אמריקה״, על פי סקר J.D Power שנערך בקרב חברות תעופה בצפון אמריקה, זו השנה ה-11 ברציפות.   

 

 

 

צילום: Joshua Leung