אל על תטיס את המשלחת הישראלית לאולימפיאדה בטוקיו

אל על והוועד האולימפי בישראל סיכמו כי אל על תהיה נותנת החסות והמובילה הרשמית של המשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020


11:08 ,26.09.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

אל על תטיס בטיסות הישירות החדשות של החברה ליפן את המשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020. המשחקים האולימפיים שיתקיימו בקיץ הבא בטוקיו צפויים להיות אירוע הספורט הגדול והמרכזי של שנת 2020. טקס הפתיחה ייערך ב־24 ביולי, והמשחקים יסתיימו ב־9 באוגוסט. סה״כ 207 מדינות צפויות להשתתף במשחקים, ביניהן ישראל.

 

במסגרת שיתוף הפעולה יעניק מועדון הנוסע המתמיד של אל על לחברי המשלחת מעמד של חבר זהב במועדון כאות הוקרה על ייצוגם את ישראל. אתמול נערך טקס החתימה על ההסכם במשרדי אל על בהשתתפות הנהלת אל על בראשות המנכ״ל גונן אוסישקין, הנהלת הוועד האולימפי בישראל בראשותו של יגאל כרמי, וספורטאים נבחרים, ביניהם: יעל ארד, לינוי אשרם, יעקב טומרקין ויובל פרייליך.

 

עדי הנגבי, מנהלת מטה השיווק באל על: ״אנו מודים ושמחים על הטסת המשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020 וזאת במקביל לחנוכת נתיב טיסה ישיר בין ישראל ויפן, במטוסי הדרימליינר החדש של החברה. אל על מחזקת ומעודדת את משלחת ישראל למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020״.

 

יגאל כרמי יו״ר הוועד האולימפי בישראל: ״אנו מאד שמחים שאל על בחרה להוביל את משלחת ישראל למשחקים האולימפיים שיתקיימו בטוקיו בקיץ 2020. אל על תטיס את ספורטאי ישראל לאירוע הספורט החשוב ביותר המתקיים אחת לארבע שנים. בכך היא תסייע למאמץ הלאומי של ייצוג ישראל על הבמה הבינלאומית המרכזית בקיץ הבא״.