אתר TripAdvisor: גרמניה איירליינס - ״חברת התעופה הטובה ביותר בגרמניה״

חברת התעופה נבחרה בנוסף לחברה התעופה המועדפת על ידי הנוסעים במחלקת תיירים באירופה וכחברת התעופה האזורית המועדפת באירופה


10:43 ,16.04.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת התעופה גרמניה איירליינס אשר מפעילה טיסות סדירות מת״א לברלין טגל, דיסלדורף, נירנברג והמבורג זכתה בפרס חברת התעופה הטובה ביותר בגרמניה 2018 על ידי אתר .TripAdvisor  

 

הבחירה נעשתה בהתחשב בכמות ובאיכות של חוות דעת של נוסעים קוראי האתר במהלך 12 חודשים בתקופה שבין פברואר 2017 - פברואר 2018. גרמניה איירליינס נבחרה בנוסף לחברה התעופה המועדפת על ידי הנוסעים במחלקת תיירים באירופה וכחברת התעופה האזורית המועדפת באירופה. 

 

מרקוס אלאווסט, מנהל השירות וחוויית האירוח בגרמניה איירליינס: ״אנו שמחים מאוד על ההכרה הזו במוצר ובעבודה היומיומית שלנו, אנו שואפים לספק שירות מצוין,  אמין ובאווירה ידידותית בטיסותינו. פרס חברת התעופה הטובה ביותר בגרמניה הוא כבוד ואנו רואים בו הבעת אמון ומנדט ברור להמשיך ולחזק את איכות השירות שלנו״. 

 

בריאן זלצבורג, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי של טיסות TripAdvisor: ״קהילת קוראי טריפאדוויזור בוחרת מדי שנה את חברות התעופה הגלובאליות המועדפות. בחירות הנוסעים מעידות כי חברות התעופה העולות על ציפיות הנוסעים הן אלה המקבלות את הסקירות הטובות ביותר״.

 

מציין כי גרמניה איירליינס מפעילה טיסות ישירות מת״א לדיסלדורף ארבע פעמים בשבוע, לנירנברג פעמיים בשבוע, להמבורג פעמיים בשבוע ולברלין טגל שלוש פעמים בשבוע, כאשר החל מחודש מאי הקרוב תעלה תדירות הטיסות לברלין לשש טיסות שבועיות, כלומר סך הכל 14 טיסות שבועיות מת״א. גרמניה איירליינס מאפשרת גם לשלב את כל יעדיה בגרמניה בטיסותיה מת"א, דבר המאפשר  לנוסע הישראלי לטוס בנוחות לעיר מסוימת בגרמניה ולחזור מעיר אחרת.