גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 19.12.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.763 -0.397
אירו 4.2846 +0.007
ליש"ט 4.7739 +0.128
100 יין 3.3496 +0.438
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

בריטיש איירווייס מציינת 85 שנות פעילות בישראל

אלכס כרוז, המנכ״ל העולמי של בריטיש איירוויס: "מדינת ישראל מהווה ציון דרך חשוב בהיסטוריה של חברת התעופה בריטיש איירווייס, שחוגגת בימים אלה 85 שנה להפעלת הקו מאנגליה לישראל"
09.11.17 / 14:19
בריטיש איירווייס מציינת 85 שנות פעילות בישראל
צילום: סיון פרג'
בריטיש איירווייס מציינת 85 שנות פעילות בישראל
צילום: סיון פרג'
בריטיש איירווייס מציינת 85 שנות פעילות בישראל
צילום: סיון פרג'
בריטיש איירווייס מציינת 85 שנות פעילות בישראל

ı"מדינת ישראל מהווה ציון דרך חשוב בהיסטוריה של חברת התעופה בריטיש איירווייס, שמציינת בימים אלה 85 שנה להפעלת הקו מאנגליה לישראל. הטיסות מלונדון לישראל הופעלו כבר בשנת 1932 על ידי חברת ׳אימפיריאל איירווייס׳, שהפכה ברבות הימים ל׳בריטיש איירווייס׳. הטיסות בוצעו בסירות אוויריות מסוג Scipio S17, אשר נחתו על מימי ים הכינרת. עם הנחיתה, הורדו הנוסעים ליבשה באמצעות סירות״. כך אמר היום המנהל הכללי העולמי ויו"ר מועצת המנהלים של בריטיש איירווייס, אלכס כרוז (Alex Cruz) במפגש עיתונאים מיוחד שהתקיים בתל אביב לציון האירוע.

 

המנהלת המסחרית של בריטיש איירווייס בישראל, יעל קטן, אמרה כי החברה מציעה לנוסע הישראלי את המגוון הגדול והנוח ביותר של טיסות לכל חמשת היבשות.  "הנוסע הישראלי יכול להתרווח במושבים הנוחים של המטוסים מתל אביב ללונדון ולהמשיך משם ליותר מ-200 יעדים שונים בכל רחבי העולם. יעל קטן הוסיפה כי בריטיש איירווייס השיקה רק השנה למעלה מ-30 קווי טיסה בינלאומיים חדשים ישירות מנמל התעופה הית'רו, שליד לונדון, כולל טיסות ישירות לניו-אורלינס, לנאשוויל, לאוקלנד, לסיישל ולעוד כמה יעדים פופולריים במיוחד "

 

בריטיש איירווייס היא חברת התעופה הבינלאומית הוותיקה בישראל שמפעילה 14 טיסות שבועיות בקו שבין תל אביב- לונדון. כל טיסותיה של החברה אל ומאת ישראל מופעלות בתצורה "ארוכת טווח" (Longhaul), כנהוג בטיסות הבינלאומיות הארוכות היוצאות מלונדון.

 

החל מאפריל 2018 צפויה חברת האחות של בריטיש איירווייס, איבריה, לשדרג את הקו שלה לתל אביב ולהפוך לחברת התעופה השנייה באירופה שתפעיל את כל הטיסות שלה לישראל במטוסים רחבי גוף ובתצורה ארוכת טווח (Longhaul).

 

החברה הבריטית הודיעה השבוע על תכנית השקעה של  4.5 מיליארד ליש"ט לטובת שדרוג חווית הטיסה של כל לקוחותיה בכל המחלקות. ההשקעה, שתתפרס על פני תקופה של 5 שנים, תכלול הרחבה של צי מטוסי החברה עם רכישת 72 מטוסים חדשים ובהם Airbus A35 ו- Boeing 787-10 הנחשבים למתקדמים ביותר בעולם. בנוסף, הודיעה בריטיש איירווייס על חידוש 128 מטוסים בצי הקיים, כולל עיצוב מחדש של הקבינות בכל המחלקות, התקנת שקעי הטענה בכל מושב וחיבור- Wi-Fi מהיר בפס רחב.

 

בתמונות: מנכ"ל ונשיא בריטיש איירווייס – אלכס כרוז, מנהל מסחרי איזורי של בריטיש איירווייס – יורג טונסמייר, מנהלת מסחרית של בריטיש איירווייס בישראל – יעל קטן, טייס בריטיש איירווייס – אנדרו צוקר, 
דיילת אוויר בריטיש איירווייס – ליסה אלן

המגזין הדיגיטלי
גיליון 925
פייסבוק

×