גרמניה איירליין תפתח קווים נוספים מ/אל ישראל

חברת התעופה הגרמנית חנכה אתמול (ב') את הקווים הישירים להמבורג ולבאדן באדן – היער השחור (קרלסרוהה)


12:25 ,03.03.2015 מאת: מערכת פורט2פורט

אתמול (ב') נערך טקס חגיגי, לקראת חנוכת הפעילות של חברת התעופה גרמניה איירליין בישראל והגעת המטוס הראשון מהמבורג.

 

עם הגעת הטיסה הראשונה החלה גרמניה איירליין לפעול באופן רשמי כחברת תעופה סדירה בישראל ולהפעיל טיסות ישירות מנתב"ג לשני יעדים נבחרים בגרמניה – המבורג ובאדן באדן – היער השחור (קארלסרוהה).

                                                                              

בטיסה הראשונה והחגיגית הגיעו מנכ"ל החברה קרסטן באלק, מנהל המכירות פול סקודלרו ונציגים נוספים מהמנהלת החברה, כמו גם שגריר ישראל בגרמניה יעקב הדס-הנדלסמן, נציגים מהקהילה היהודית וסיטונאי וסוכני נסיעות מהמבורג והסביבה.

 

באלק: "אנו נרגשים ומרוצים מאוד מפתיחת הקווים הישירים מתל אביב להמבורג וליער השחור/באדן באדן. לשוק התעופה הישראלי יש פוטנציאל גדול וכעת יוכלו גם הנוסעים הישראלים ליהנות מהאיכות, הבטיחות והשירות המצוין של גרמניה איירליין, לצד טיסות ישירות ונוחות ליעדים חדשים ואטרקטיביים בגרמניה. הכניסה לשוק הישראלי הוא חלק מתוכנית ההתפתחות של החברה ליעדים חדשים ואטרקטיביים ובכוונתו להתבסס בשוק הישראלי ואף לפתוח קוים נוספים".

 

גדעון טהלר, מנכ"ל חברת טל תעופה והנציג הרשמי של חברת גרמניה איירליין בישראל: "הקווים החדשים נבחרו בעקבות ההתעניינות ההולכת וגוברת של הישראלים בגרמניה וביעדים אלה. הנוסעים הישראלים שיטוסו עם גרמניה איירליין ייהנו מחוויית טיסה נעימה מאוד, הכוללת שירות מלא ולוח זמנים ידידותי".