גרמניה איירליינס מגדילה פעילותה

החל מהאביב הקרוב חברת התעופה תפתח גם קו חדש וישיר מדיסלדורף לקרלובי וארי בצ'כיה וללפלנד


14:37 ,09.01.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת התעופה הגרמנית "גרמניה איירליינס" פותחת שני קווים נוספים וייחודיים לקרלובי וארי בצ'כיה ול- Kittilä בלפלנד הפינית.

 

הקו ללפלנד הושק לאחרונה באירוע חגיגי בהשתתפות 198 הנוסעים בטיסה הראשונה ובהשתתפות "סנטה קלאוס". הקו יפעל פעמיים בשבוע בימי ראשון וחמישי במהלך עונת החורף, עד סוף מרץ 2017. הקו יאפשר להגיע בקלות ובנוחות ליעד חורפי המשלב אפשרויות של טיולי שלג בטבע יחד עם מלונות מפנקים עם שירות מעולה. הנוסעים יתחילו את החוויה הפינית כבר בטיסה כאשר יוגש להם תה הזנגביל המסורתי.

 

החל מהאביב הקרוב, גרמניה תפתח לראשונה גם קו חדש וישיר מדיסלדורף לקרלובי וארי בצ'כיה, במתכונת של שתי טיסות שבועיות בימי ראשון וחמישי ממרץ ועד אוקטובר 2017 כולל. קו זה יאפשר לנוסעים להגיע ישירות לקרלובי וארי הנחשבת לאחת הערים המובילות בעולם בתחום הספא והבריאות והמשלבת גם היסטוריה ותרבות מפוארת, כמו גם את הטבע המרהיב של אזור בוהמיה.

 

גרמניה איירליינס הודיעה ביולי האחרון כי סיכמה עם יצרנית המטוסים האירופאית איירבוס על רכישת 25 מטוסים מסוג A320neo ואפשרות לרכוש 15 מטוסים נוספים מאותו הדגם. המטוסים יסופקו ויכנסו לצי החברה בצורה הדרגתית.

 

חברת התעופה "גרמניה איירליינס" אשר מיוצגת בישראל באופן בלעדי על ידי טל תעופה, הינה חברת תעופה עצמאית בגרמניה שמציינת השנה 30 שנות פעילות מוצלחת. החברה מטיסה כ-2.8 מיליון נוסעים בשנה. טיסותיה יוצאות מכ-20 יעדים באירופה לכ-40 יעדים נוספים באירופה, צפון אפריקה והמזרח התיכון. לגרמניה חברת אחות בשוויץ וביחד הן מפעילות כיום כ-25 מטוסים. לגרמניה גם חברת אחזקת מטוסים משלה הממוקמת בברנדנבורג סמוך לברלין.