דלתא איירליינס השיקה אתר ייעודי לסוכני הנסיעות בישראל

הפורטל החדש מציג חדשות ועדכונים של דלתא לפי דרישה ועוצב על בסיס היזונים חוזרים שהתקבלו מסוכני נסיעות המטפלים בחברות עסקיות ובתיירות פנאי


14:30 ,02.03.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

דלתא איירליינס השיקה את Delta Professional Travel Agency, אתר ייעודי מקצועי לסוכני הנסיעות בישראל. מדובר באחד מהאתרים המקצועיים הראשונים של דלתא, שהושקו מחוץ לארה"ב; והוא מציג את החדשות האחרונות, המלצות לטיסות ועדכונים לגבי המוצרים והשירותים שהסוכנים זקוקים להם כדי למכור את טיסות דלתא ללקוחותיהם בביטחון.

 

האתר עוצב על בסיס היזונים חוזרים שהתקבלו מסוכני נסיעות המטפלים בחברות עסקיות ובתיירות פנאי.

דלתא מפעילה טיסות יומיות ישירות בין תל אביב לנמל התעופה JFK בניו יורק והאתר החדש הינו חלק מההשקעה של חברת התעופה בטכנולוגיה, לחיזוק חוויית המשתמש עבור שותפיה המסחריים.

 

"ישראל מהווה שוק חשוב עבורנו ואנו מעריכים את תרומתם של סוכני הנסיעות המקצועיים כאן בארץ לעסקים שלנו.", אומרת אסתי הרשקוביץ, המנהלת המסחרית של דלתא בישראל. "אנחנו עיצבנו את האתר הייעודי כך שיהיה one-stop shop, שמעניק לסוכנים את כל המידע לו הם זקוקים לגבי דלתא בקצה אצבעותיהם", מוסיפה אסתי הרשקוביץ.

 

היתרונות הבולטים של האתר הם חדשות המתעדכנות באופן תמידי, כאשר המידע העדכני ביותר מופיע ראשון, תוכן מסודר ועדכני הכולל אינפורמציה על מדיניות החברה ומקורות מידע הנדרשים לסוכנים, מידע אודות מוצרים מקומיים, לוח טיסות ומחירים מיוחדים, ניווט קל לשימוש ומנוע חיפוש חזק, כניסה לתקשורת האימיילים של דלתא