הסכם שת"פ בין אל על והסוכנות היהודית להטסת עולים לישראל

מנכ"ל אל על, אליעזר שקדי ויו"ר הסוכנות היהודית, נתן שרנסקי, חתמו על הסכם שיתוך פעולה, במסגרתו תטיס אל על עשרות אלפי צעירים ועולים לארץ


00:00 ,09.01.2011 מאת: מערכת פורט2פורט

הסוכנות היהודית וחברת אל על חתמו היום על הסכם שיתוף פעולה, במעמד יו"ר הסוכנות היהודית, נתן שרנסקי ומנכ"ל אל על, אליעזר שקדי, בלשכתו של שרנסקי בירושלים. על פי ההסכם תטיס חברת אל על עשרות אלפי עולים וצעירים מהתפוצות לישראל.

מחברת אל על נמסר כי, את ההסכם הובילו מנכ"ל המחלקה לכספים בסוכנות היהודית, ירון נוידרפר, וסגן ראש אגף יחסים בינלאומיים באל על, חן כנען, והוא נחתם לאחר משא ומתן ארוך בין שני הצדדים.

שרסנקי אמר כי, הסוכנות היהודית פועלת להבאת עולים מכל רחבי העולם לישראל ולחיזוק הקשר של יהודי התפוצות עם מדינת ישראל, באמצעות מגוון תכניות בארץ ובאמצעות שליחים ישראלים הפועלים בקהילות היהודיות בחו"ל. שרנסקי אמר כי הוא מברך על המשך הקשר של השותפה ההיסטורית אל על עם הסוכנות היהודית ועם המשימות הלאומיות שבהן הסוכנות עוסקת.

מנכ"ל אל על, אליעזר שקדי, אמר כי חברת אל על שמחה לחתום על חידוש ההסכם עם הסוכנות היהודית. אל על, חברת התעופה הלאומית, היא הכנפיים האזרחיות של מדינת ישראל ושל היהודים בכל העולם והיא רואה חשיבות רבה בשותפות אמת עם הסוכנות היהודית, על בסיס מחויבות הדדית לעלייה שתתבצע באמצעות מטוסי אל על.