וירג׳ין אטלנטיק, דלתא, KLM, ואייר פראנס בשת״פ חדש

ארבע חברות התעופה יציעו 341 טיסות טרנס אטלנטיות יומיות המכסות את עשרת היעדים המובילים. חיבורי המשך ל-238 ערים בצפון אמריקה, 98 ביבשת אירופה ו-16 בבריטניה


14:22 ,04.02.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

החברות השיקו היום את המיזם המשותף החדש והמורחב שלהם המציע מבחר גדול יותר של מסלולים ואפשרויות לצבירת מיילים בטיסות בין אירופה, בריטניה וצפון אמריקה. השותפות החדשה תעניק ללקוחות ארבע החברות לוחות זמנים נוחים יותר וחוויית טיסה נוחה ועקבית עם עד 341 טיסות טרנס אטלנטיות יומיות המכסות את עשרת היעדים המובילים. הרשת המשולבת אף כוללת גם חיבורי המשך ל-238 ערים בצפון אמריקה, 98 ביבשת אירופה ו-16 בבריטניה. השותפות תספק גמישות בתהליך הזמנת כרטיסי טיסה דרך הממשקים ויישומי ההזמנות של כל אחת מארבע החברות.  

 

החל מה 13 בפברואר, יאפשרו ארבע החברות לחברים במועדוני הנאמנות שלהן להשתמש במיילים שלהם בכל אחת מארבע חברות התעופה. לחברים הזכאים אף תהיה גישה גם לעלייה בעדיפות ולמעלה ממאה טרקליני שדה תעופה ברחבי העולם.

 

מנכ״ל וירג׳ין אטלנטיק, שי וייס, אמר: ״הלקוחות עומדים בלב המיזם המשותף המורחב הזה עם שותפותנו דלתא, אייר פראנס ו-KLM. החיבור יאפשר לנו להציע מגוון גדול יותר של טיסות, שירות לקוחות ללא תחרות והגדלת היתרונות לנוסע המתמיד. כל אלה יחזקו את מיצובנו כחברת התעופה המועדפת שאנשים פשוט אוהבים לטוס בה. אחד מעמודי התווך של האסטרטגיה שלנו הוא שיתוף פעולה מוצלח עם השותפים שלנו. שילוב החוזקות שלנו, הרשת שלנו והאנשים שלנו מאפשרים לנו להשיג הרבה יותר כשאנו מאחדים כוחות״.

 

מהלך זה מצטרף לתכנית של וירג׳ין אטלנטיק שהודיעה לאחרונה על כוונות התרחבותה ל-84 יעדים חדשים ברחבי בריטניה ובעולם. בין היעדים החדשים: 12 יעדים ברחבי בריטניה בהם מנצ׳סטר, בלפסט וגלזגו. 19 יעדים ברחבי אירופה בהם ברצלונה, דבלין, מדריד ותל אביב. כמו כן, בכוונת וירג׳ין להרחיב את הפעילות שלה ל-35 יעדים רחוקים חדשים בהם: בואנוס איירס (ארגנטינה), כלכותה (הודו), ג׳קרטה (אינדונזיה) ופנמה סיטי (פנמה).