וירג׳ין אטלנטיק מעדכנת תאריך פתיחת הקו לת״א

קו הטיסות מלונדון לת״א שהיה אמור להחל פעילותו ב-10 באוגוסט נדחה ל-6 בספטמבר. החברה דחתה תחילת פעילותה ביעדים נוספים כגון סן פרנסיסקו, אטלנטה ואורלנדו


13:36 ,22.07.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

אחרי הפסקה של שלושה חודשים, טיסת הנוסעים הראשונה של וירג׳ין אטלנטיק המריאה אמש מהית׳רו להונג קונג ומחר מתוכננות לצאת הטיסות הראשונות לניו יורק וללוס אנג׳לס. בתוך כך, עדכנה החברה את תאריכי הפתיחה של יעדים נבחרים ברחבי העולם, ביניהם קו הטיסות מלונדון לת״א, שנדחה מה-10 באוגוסט ל-6 בספטמבר, בסמיכות לחגי תשרי.

 

יעדים נוספים שהשקתם נדחתה מחודש אוגוסט: לונדון-סן פרנסיסקו נדחה ל-8.9, לונדון -אטלנטה נדחה ל-15.9 והקו מלונדון/מנצ׳סטר לאורלנדו נדחה ל-6.10. ביתר קווי הטיסות לא בוצע כל שינוי נכון לרגע זה.

 

בכדי להבטיח את בריאותם ובטיחותם של עובדי החברה והנוסעים, מיישמת Virgin Atlantic מספר צעדים הכוללים צ׳ק אין מהבית, אימוץ שיטות ניקוי משופרות ויסודיות בתהליכי הצ׳ק אין למזוודות והעלייה למטוס. כמו כן, כל המטוסים יעברו ריסוס אלקטרוסטטי של חומרי חיטוי ברמה הגבוהה ביותר באזור הקבינה, השירותים והמטען. תהיה הקפדה יתרה על מרחק בין הנוסעים במיוחד במהלך הצ׳ק-אין והעלייה למטוס. במטוס עצמו יידרשו הנוסעים לעטות מסיכה. מעבר לכך, תספק החברה חבילת היגיינה אישית, שתכיל מסכות פנים, מגבוני שטח וג'ל חיטוי.

 

לאחרונה הודיעה וירג׳ין אטלנטיק על תכנית חילוץ שקיבלה את אישורם של בעלי המניות, במסגרתה יוזרם לחברה סכום של 1.2 מיליארד ליש״ט במהלך 18 החודשים הקרובים, בין היתר גם ממשקיע פרטי חדש, מה שיאפשר לחברה להמשיך ולפעול לקראת חזרה לרווחיות החל משנת 2022.