חברת התעופה Air Niugini תיוצג בישראל על ידי אופיר טורס

חברת Travel Ets Avia מקבוצת אופיר טורס מונתה לנציגתה הבלעדית בישראל של חברת התעופה Air Niugini. מציעה יעדים באוסטרליה, אסיה והאוקיינוס השקט


12:19 ,21.11.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת התעופה הלאומית של פפואה גינאה החדשה Air Niugini מינתה את חברת Travel Ets Avia מקבוצת אופיר טורס לנציגתה הבלעדית בישראל.

 

חברת התעופה מפעילה את מערך טיסותיה באמצעות מטוסי בואינג 737-700 ו-737-800, 767-300 וכן מטוסים של חברת בומברדייה ופוקר. החברה מחברת את המדינה ליעדים באוסטרליה כגון סידני, קיירנס, בריסביין כמו גם ליעדים באסיה כמו טוקיו, סינגפור, הונג קונג ומנילה ואף טסה ליעדים באוקיינוס השקט בהם מיקרונזיה ופיג׳י כמו גם ליעדים מקומיים בפפואה גינאה החדשה.

 

מירי פסח, מנהלת חברת Travel Ets Avia, מסרה כי ״אנשי עסקים ומטיילים ישראלים יוכלו להיעזר בטיסות החברה בעיקר דרך נמל התעופה של הונג קונג, לשם מתקיימות טיסות יומיות ישירות מישראל, ומשם בטיסת המשך אחת בלבד עם חברת Air Niugibi להגיע לעיר הבירה פורט מורסבי. בנוסף מציעה החברה פריסה רחבה של טיסות פנים ברחבי פפואה גינאה החדשה המאפשרת דרך נוחה ומהירה לעבור בין המרחקים הגדולים של המדינה המשתרעת על שטח של כ-463 אלף קמ״ר״.