חברת ACI: שירות אווירי שבועי חדש למטענים בין ישראל ואירופה

בסוף השבוע האחרון נחתה בנתב״ג טיסת מטען ראשונה של חברת AIRBRIDGE אשר פועלת בין פרנקפורט, ת״א ומוסקבה. מוטי ארבל: כלי משמעותי עבור יבואנים ויצואנים


12:02 ,12.11.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

ביום שישי בלילה נחתה בישראל לראשונה טיסת מטען של חברת Cargo Logic Air שהגיעה מפרנקפורט, גרמניה, ולאחר מכן המריאה שוב לפרנקפורט בדרכה ליעד הסופי – מוסקבה.

 

מדובר בסנונית ראשונה של שירות אווירי חדש שמציעה חברת ACI בהובלת מוטי ארבל ליבואנים וליצואנים שפועלים מול אירופה. הטיסה השבועית תופעל כאמור על ידי חברת Cargo Logic Air שהיא חברת-אחות של Air Bridge Cargo אותה מייצגת ACI בישראל.

 

מוטי ארבל, מנכ״ל ACI, ציין כי ״חברת AirBridge החליטה להוסיף את ת״א לרשת היעדים העולמית הרחבה של החברה. החברה תתחיל להפעיל בשלב הראשון טיסה שבועית ON LINE לתל אביב כאשר מדובר בכלי משמעותי ורציני עבור יבואנים ויצואנים שפועלים באירופה. כעת מדובר בשירות שבועי בתקווה שהתדירות תגדל בהמשך״.

 

כאמור, מסלול השירות החדש הינו פרנקפורט (FRA) – נתב״ג (TLV) – פרנקפורט (FRA) – מוסקבה (SVO) כאשר המטוס שיופעל בשירות הינו מטוס מטען מסוג בואינג 747-400 עם דלת אף ודלת צד ובעל יכולת נשיאה של 100 טון מטען עם יכולת להוביל את כל סוגי המשלוחים הקיימים. על פי לוח הזמנים הקיים הטיסה אמורה לנחות בנתב״ג בשעה 22:20 ביום שישי בלילה ולהמריא מספר שעות לאחר מכן, ב-01:20 של יום שבת.