חברת Wizz Air זכתה בתואר חברת הלואו קוסט הטובה בעולם

על פי הדירוג לשנת 2020 חברת Air New Zealand הינה חברת התעופה הטובה בעולם. חברת Singapore Airlines זכתה בפרס המחלקה הראשונה הטובה ביותר


11:42 ,27.11.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת התעופה Wizz Air, חברת התעופה הירוקה ביותר באירופה, זכתה בתואר חברת הלואו קוסט הטובה בעולם בדירוג השנתי של חברת הדירוגים AirlineRatings. דירוג זה נחשב לאחד הדירוגים החשובים והמכובדים בעולם התעופה כאשר חברות תעופה מצטיינות מתהדרות במיקומם בטבלה.

 

דירוג AirlineRatings לשנת 2020 נחשבת למהפכנית כאשר שינויים רבים נרשמו בעשירייה הפותחת: אייר ניו זילנד דחקה מהמקום הראשון את סינגפור איירליינס, הזוכה בתואר מהשנה שעברה. האחרונה התנחמה בזכייה בקטגוריית המחלקה הראשונה הטובה ביותר. בקטגוריית הלואו קוסט של הדירוג, זכו גם ג׳ט בלו מארה״ב ומאזור אסיה והמזרח התיכון זכו אייר ערביקה ואייר אסיה.

 

סטפן ג׳ונס, סמנכ״ל חברת Wizz Air: ״תוצאות דירוג AirlineRatings ממחישות את ההשקעה והמחויבות של Wizz Air ללקוחותיה. כאחת מחברות התעופה המובילות בעולם בשוק הלואו קוסט, אנו שמחים בזכייתה של החברה בתואר החדש, אשר מצטרפת לתארים שקטפה החברה לאחרונה וביניהם: חברת הלואו קוסט הטובה ביותר ב-CEE, חברת התעופה של שנת 2019 וכן להימנות מבין עשרת חברות התעופה הבטוחות בעולם על ידי דירוג בטיחות שבעת הכוכבים״.