מור גולדפינגר מונה לסמנכ"ל חברת יוניטג

יהיה אחראי על המסחר ביוניטג, שיווק הנפח במטוסים אותם מייצגת החברה ובינהם מטוסי מטען ומטוסי הנוסעים וכן על הפיתוח העסקי של החברה


11:58 ,27.08.2014 מאת: מערכת פורט2פורט

יורי בלן יושב ראש חברת ה-GSSA יוניטג מינה את

מור גולדפינגר לסמנכ"ל בחברת יוניטג ובמסגרת תפקידו יהיה אחראי על המסחר ביוניטג, שיווק הנפח במטוסים אותם מייצגת החברה ובינהם מטוסי מטען של חברת סילקווי באון ליין והונג קונג איירליינס באוף ליין מהונג קונג למגוון יעדים במזרח הרחוק, וכן למטוסי הנוסעים שבאון ליין ובהם טרנסארו, אוראל איירליינס, סילקווי, בלאביה, טאנדם ויוטי אייר. כמו כן יהיה אחראי מור על הפיתוח עסקי בחברה.

 

גולדפינגר, (43, נשוי + 2), הינו בוגר החוג ליחסים בינלאומיים באוניברסיטה העברית בירושלים, החל את הקריירה שלו בחברת השילוח פריץ קומפניס שם ניהל את מחלקת היצוא האווירי ושימש גם כמנהל שרשרת האספקה של לקוחות אסטרטגיים.

 

בסוף אוגוסט יסיים גולדפינגר קדנציה בת תשע שנים בק.א.ל בה כיהן כמנהל היבוא וכסמנכ"ל המסחר, וב-1 בספטמבר יחל בתפקיד ביוניטג. גולדפינגר ציין שהוא אינו בא להחליף אדם כלשהו בארגוןאלא יתווסף לצוות הקיים של יוניטג

 

נציין כי כיום, גולת הכותרת של חברת יוניטג הינה טיסת המטען שלSilk Way  האזרית. כיום מפעילה יוניטג טיסה אחת בשבוע  עם מטוס 767F  (או 747F לפי צורך הלקוחות)  בקו תל-אביב - באקו הממריאה ב-17:00 מנתב"ג מדי יום שישי, והיא מתכננת להוסיף טיסה נוספת באחד מימי השבוע המוקדמים החל מנובמבר השנה, זאת תוך מטרה להגדיל באופן קבוע את נפח המטוס ל-747F בהקדם האפשרי.