מנכ"ל לופטהנזה ישראל באירוע לכבוד יום העצמאות השוויצרי

שגרירות שוויץ חגגה את יום העצמאות באירוע חגיגי שנערך בכפר הנוער קריית יערים שליד ירושלים. עפר קיש: "חברת Swiss דוגלת בערכים המסורתיים של שוויץ - איכות, דיוק ושירות"


09:57 ,10.08.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

לרגל יום העצמאות השוויצרי, שחל בשבוע האחרון, ערך שגריר שוויץ בישראל, מר ז'אן-דניאל רוך, אירוע חגיגי בכפר הנוער קריית יערים, שליד ירושלים.

 

המיקום הייחודי נבחר בשל העובדה שהכפר נוסד בתרומת יהודי שוויץ ובסיוע הסוכנות היהודית. האורחים, שהתכבדו במאכלים ויינות שוויצריים, נהנו גם מהופעה מוזיקלית של נגני אלפהורן - כלי נגינה שוויצרי טיפוסי - בתלבושת שווייצרית מסורתית. שגריר שוויץ נאם בחמש שפות כולל עברית וערבית ובכך הדגיש את הקשר החם בין המדינות.

 

בין המברכים נמנה גם עופר קיש, מנכ"ל קבוצת לופטהנזה בישראל, הכוללת גם את חברת התעופה SWISS. קיש ציין בדבריו כי "חברת Swiss דוגלת בערכים המסורתיים של שוויץ - איכות, דיוק ושירות ואנו שמחים שהישראלים מצביעים בעד שוויץ לא רק כיעד תיירותי בחורף, אלא במהלך כל השנה. אנחנו רואים עלייה מתמדת במספר הנוסעים, גם במסגרת חופשות משפחתיות בטבע וגם במסגרת פסטיבלי ג'אז או טיולי קולינריה" קיש הזכיר בדבריו כי מישראל יוצאות 14 טיסות שבועיות לנמל התעופה בציריך ומשם ניתן להמשיך לכ-100 יעדים ב-46 מדינות ברחבי העולם".