סקנדינביאן איירליינס תפעיל טיסות ישירות לישראל

החל מאוקטובר הקרוב תפעיל חברת התעופה הלאומית של סקנדינביה טיסות ישירות בין אילת ושטוקהולם. הקו נפתח בסיוע ובעידוד משרד התיירות


13:01 ,23.04.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

 

 

 

 

חברת התעופה הלאומית של סקנדינביה (דנמרק, שוודיה ונורבגיה) "סקנדינביאן איירליינס"SAS  תפתח טיסות ישירות וסדירות מאילת לשטוקהולם באוקטובר הקרוב. הטיסות יופעלו מנמל התעופה בעובדה ובהמשך יועברו לנמל התעופה ברמון.

 

הטיסות יופעלו בשלב ראשון מאוקטובר ועד מרץ כולל פעם בשבוע בימי שבת, הטיסה מאילת תצא בשעה 18:40 בערב ואילו הטיסה משטוקהולם תצא בשעה 13:00 בצהריים, משך הטיסה כ- 4 שעות ו-50 דקות וניתן לרכוש גם טיסה בכיוון אחד. הקו נפתח בסיוע ובעידוד משרד התיירות ובמסגרת "נוהל טיסות החורף" של משרד התיירות הישראלי.

 

שר התיירות, יריב לוין: "אני מברך על החלטתה של חברת SAS לטוס לאילת ולשוב ולהפעיל קו משבדיה לישראל בשיתוף פעולה, בעידוד ובתמיכת משרד התיירות. שמנו לנו כמטרה להביא לישראל קווי תעופה ישירים מוטי תיירות נכנסת, ואנו אכן עדים לתנופה בלתי רגילה של חברות תעופה המגיעות לישראל ומביאות עמן תיירים במספרים שוברי שיאים".

 

 

יקי כהן, מנהל החברה בארץ: "אני מברך על חידוש הקווים הישירים של סאס לישראל ופתיחת הקו הישיר מאילת לשטוקהולם. אנחנו מאמינים שזהו רק שלב ראשון בדרך לחידוש גם הטיסות הישירות מת"א לסקנדינביה. מהלך זה מצביע על כך שישראל תמיד נמצאת על מפת היעדים של סאס".

 

אנדריאס וולסטרום ( (Wahlströmמנהל המכירות הראשי של SAS בשבדיה: "אילת מציעה מגוון רחב של אפשרויות עבור התיירים החל מחופים לבנים דרך מלונות מדהימים וחיי לילה. זוהי עיר שהיוותה מוקד משיכה עבור תיירים במשך עשורים רבים. חברת SAS ממשיכה להוסיף קווי תעופה ליעדים מבוקשים על מנת לשפר את ההיצע עבור לקוחותיה".