קתאי פסיפיק תוסיף טיסה נוספת לישראל במהלך חגי תשרי

החברה הודיעה על הוספת טיסה שישית עונתית נוספת בימי שני בין ה-18 לספטמבר ועד ה-23 באוקטובר כמענה לביקוש הגבוה בתקופת החגים, ראש השנה וסוכות


13:29 ,22.05.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת התעופה קתאי פסיפיק הודיעה היום כי היא מגדילה את תדירות הטיסות שלה מישראל בחגים בעקבות הביקוש הגבוה ליעדי אסיה. כבר עם פתיחת הקו לתל אביב בחודש מרץ הודיעה החברה על הוספת טיסה שבועית חמישית בימי שישי החל מ-1 בספטמבר בנוסף לטיסות בימי ראשון, שלישי, חמישי ושבת. אמש הודיעה החברה על טיסה שישית עונתית נוספת בימי שני בין ה-18 לספטמבר ועד ה-23 באוקטובר כמענה לביקוש הגבוה בתקופת החגים, ראש השנה וסוכות.

 

שי להב מנהל השיווק והמכירות של קתאי פסיפיק בישראל מסר: "מאז פתיחת הקו בסוף חודש מרץ אנו עדים לביקוש רב של מטיילים וקבוצות ליעדים כגון יפן, סיאול, שנחאי והפיליפינים ובכדי לתת מענה לדרישה הגבוהה במהלך החגים ביקשנו להוסיף טיסה עונתית. לוח הזמנים שלנו מאפשר חיבור מיידי בהונג קונג לטיסות ההמשך באסיה ולמי שיבחר יש אפשרות גם לעצור לטיול או קניות בהונג קונג".

 

הטיסות להונג קונג  מופעלות באמצעות המטוס החדיש והמתקדם בעולם מדגם איירבס 350-A ההמראה מתל אביב בשעה 13:50  והנחיתה בהונג קונג בשעה  05:10 (ביום שלמחרת). הטיסה מהונג קונג ממריאה בשעה 01:00 ומגיעה לתל אביב בשעה 07:40 באותו יום. זמני הטיסה עומדים על 10:20 מתל אביב ו- 11:40מהונג קונג.

 

נמל התעופה בהונג קונג הוא בסיס האם למגוון רחב ונח לטיסות המשך לשלל יעדים כגון: יפן. אוסטרליה, אסיה, אמריקה, אירופה ויעדי האוקיינוס השקט.

 

בנוסף, קתאי דרגון, חברת הבת של קתאי פסיפיק טסה ל-53 יעדים ברחבי אסיה מהם 23 בתוך סיןנוסעים בטיסות המשך מהונג קונג יוכלו לקבל את כרטיס העלייה למטוס לטיסת ההמשך כבר בנתב"ג ולאסוף את הכבודה ביעד האחרון שלהם.