חברת OpenSky Cargo משיקה אתר חדש

שלשום השיקה חברת OpenSky Cargo, חברת הבת מקבוצת התעופה OpenSky, את אתר הבית החדש שלה. האתר הוא פרי פיתוח של שישה חודשים והוא כולל מידע שיווקי ומסחרי של החברה כמו גם כלי עבודה לסוכני מטען ישראלים. האתר תוכנן עבור שותפי החברה בחו"ל ולקוחותיה בארץ.


00:00 ,28.09.2005 מאת: מערכת פורט2פורט

שלשום השיקה חברת OpenSky Cargo, חברת הבת מקבוצת התעופה OpenSky, את אתר הבית החדש שלה. האתר הוא פרי פיתוח של שישה חודשים והוא כולל מידע שיווקי ומסחרי של החברה כמו גם כלי עבודה לסוכני מטען ישראלים. האתר תוכנן עבור שותפי החברה בחו"ל ולקוחותיה בארץ.
 
בולטת במיוחד החלטת החברה להציג לוח טיסות של כל חברות התעופה המיוצגות על ידה והממריאות מנתב"ג, המתעדכן תדיר ובזמן-אמת, כך שכל איש מטען יכול לתכנן משלוחים כשהוא חשוף למירב האפשרויות ששוק החברות הזרות מציע. "בכל העולם נפרץ שוק החברות המקומיות והלאומיות וחברות כמונו פועלות בתחרות שווה מול כולם. האתר החדש הוא בשורה דומה עבור שוק המטען הישראלי" אמר היום אפרים פורטיס, יו"ר החברה ומבעלי קבוצת אופן-סקאי.
 
תכונה נוספת המייחדת את העבודה באתר החדש היא שקיפות מוחלטת של מחירי השילוח, החשופים לכל מועדון הלקוחות של החברה. "זוהי הפעם הראשונה שבה מחירונים רשמיים של למעלה מ-15 חברות תעופה זרות נחשפים באותו מקום, בגישה של תחרות חופשית, כמקובל בעולם" ציין מנכ"ל החברה דויד קילשטיין.
 
עוד באתר: מערכת אבטחה מתקדמת לכל לקוחות החברה ומנוע חיפוש מתקדם למציאת מידע השוואתי עבור כל מסלול שילוח בעולם.
 
החברה ניצלה את האירוע כדי להכריז על חתימת הסכמים עם חברות חדשות: דלתא איירליינס האמריקאית, לייז'ור קרגו ואייר מדריד - המעלות את מספר החברות המיוצגות ליותר מ-15. 
 
חברת אופן סקאי קרגו הוקמה ביולי 2004 במטרה לייצג מספר נרחב ומגוון של חברות תעופה בינלאומיות עבור שוק היצוא האוירי הישראלי. בעלי החברה הם חברת גנדן תעופה ותיירות מקבוצת גנדן של נוחי דנקנר ואבי פישר (שבבעלותה מספר גופים מובילים בשוק כמו ישראייר, צבר, נתור ועוד) ואפרים פורטיס שייסד את קבוצת אופן-סקאי ומנהל אותה עד היום ומן הצד השני התאגדות של תשעת משלחי המטען הגדולים בארץ. 
 
אופן סקאי קרגו מייצגת כיום יותר מ-15 חברות בעולם, ממרוקו ומערב אפריקה ועד מזרח אירופה, המזרח הרחוק ואמריקה הלטינית. מדיניות החברה המוצהרת היא פריסה עולמית והגעה לכל יעד בעולם.

כתובת האתר: www.openskycargo.co.il.