ממן: גידול של 10% בנפח המטענים בחודשים ספטמבר-נובמבר

החברה מדווחת בנוסף על היערכות מחדש במסגרתה תגייס עובדים חדשים ותשקיע כ-8 מיליון שקלים ברכישת ציוד, שכירת שטחים מקורים ומחסנים נוספים


00:00 ,24.12.2007 מאת: מערכת פורט2פורט

החברה מדווחת בנוסף על היערכות מחדש במסגרתה תגייס עובדים חדשים ותשקיע כ-8 מיליון שקלים ברכישת ציוד, שכירת שטחים מקורים ומחסנים נוספים
 
עלייה של כ-10% בכמות המטענים המטופלים על ידי חברת ממן נרשמה בחודשים ספטמבר-נובמבר 2007. נתוני חודש דצמבר מעידים על התחזקות נוספת, זאת בשל גידול היקף תנועת המטענים באוויר.
 
בנוסף לכך, בשל שינוי בזמני הגעת המטוסים וקושי בגיוס ושימור עובדי ייצור בסביבת שדה התעופה, החברה מדווחת כי היא נערכת מחדש ונוקטת בימים אלו במספר צעדים ובהם: גיוס כוח אדם מיומן מאזורי הפריפריה, שכירת שטחים מקורים ומחסנים נוספים מרשות שדות התעופה, שכירות מלגזות ורכישת מאות משטחי אחסנה על מנת להגדיל את קיבולת האחסון במסוף המטענים של החברה. החברה מדווחת בנוסף כי היא תרכוש ציוד נוסף לשינוע משטחי מטוס ומטעני מטוסים.
 
תוכנית ההשקעה נאמדת בכ-8 מיליון שקלים והחברה מוסרת כי מטרתה לשמר את טיב השירות אשר היא מעניקה ללקוחותיה לצד גידול משמעותי בהיקף פעילותה.
 
מוטי לוין, מנכ"ל ממן, מציין כי "הפריחה הכלכלית במשק והעוצמה היחסית שמפגין השקל מול הדולר, מקבלים ביטוי גם בעצימות הגבוהה בפעילות מסוף המטענים האווירי. הלחץ הגובר על תשתיות ממן חייב אותנו להיערכות מיוחדת בכל הקשור לגיוס עובדים חדשים ורכישת ציוד מתאים. כוח האדם יתוגבר מעובדים המתגוררים באזור המרכז וכן מאזור הפריפריה."
 
לוין הוסיף כי "על מנת לתגבר את מצבת כוח האדם תוך שמירה על איכות השירות, גויסו 52 עובדים בשדרות ובנתיבות ומגיעים בהסעות לנתב"ג וכן גויסו 14 עובדים חדשים מהמגזר הדרוזי. בשל הריחוק ממקום מגוריהם, ממן מלינה את העובדים הצפוניים באזור המרכז על חשבונה לאורך כל תקופת העסקתם. קליטת העובדים החדשים מלווה בהכשרה מקצועית על מנת לאפשר לעובד החדש להשתלב בתפקידו באופן מהיר ומקצועי. במסגרת ההכשרה, העובדים משתתפים בקורסים מגוונים במימון החברה כדוגמת: הפעלת מלגזות, נהיגה בטרקטור, צוות מסוף אווירי ועוד".