סוויספורט חשפה את שלט היינן איירליינס בבניין המסוף

באירוע השתתפו בכירים מחברת התעופה הסינית, חברת סוויספורט ישראל וכן קבוצת גלובספיד. אורי שוחט, מנכ״ל סוויספורט ישראל: משקיעים במתן שירות ואיכות והתוצאות מדברות בעד עצמן


13:04 ,11.06.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת סוויספורט ישראל ערכה לאחרונה אירוע חשיפה והסרת הלוט מעל השלט החדש שהוצב על בניין סוויספורט אשר כלל את השותפים בפעילות המטען של היינן איירליינס בישראל.

 

בטכס נכחו מנהלי היינן בישראל, מר Wei-Ran ומר ג׳ונתן בנטל, מנהל הקרגו בהיינן איירליינס מר אריק קריכלי ,הבעלים של קבוצת גלובספיד מר שלומי זמיר והמנכ״ל מר משה אנגל, מנכ״ל סוויספורט ישראל מר אורי שוחט והנהלת סוויספורט ישראל.

 

מר אורי שוחט, מנכ״ל סוויספורט ישראל, נשא דברים לאחר חשיפת השלט ומסר כי ״חברת סוויספורט גאה לשרת את היינן איירלינס, שיתוף הפעולה עם גלובספיד הביא להצלחת פעילות המטען של היינן בישראל, פעילות אשר הכפילה את עצמה בשנתיים האחרונות ואשר צפויה להתרחב ליעד חדש נוסף, גואנגז׳ו, החל מיום 2 באוגוסט 2018, וזאת בנוסף לקווים הקיימים של בייג׳יינג ושנגחאי. אנו פועלים במסירות ומשקיעים במתן שירות ואיכות לטובת הצלחת החברה ופעילותה, והתוצאות בשנתיים האחרונות מדברות בעד עצמן״.