סוויספורט רכשה את הית׳רו שירותי מטען

חברת שירותי המטען האוויריים רכשה לאחרונה מאייר פראנס 50% מחברת הית׳רו שירות מטען ומחזיקה כיום בבעלות מלאה. במהלך 2018 טיפלה HCH בכ-150 אלף טון מטען אווירי


11:06 ,12.02.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת המסופים האוויריים הבינלאומית סוויספורט שירותי מטען השלימה לאחרונה את רכישתה של חברת הית׳רו שירותי מטען HCH (Heathrow Cargo Handling). החברה רכשה 50% מנתח החברה מחברת אייר פראנס שהיתה שותפה בפעילות חברת שירותי המטען. פרטי העסקה לא פורסמו והיא כפופה לאישורי הרגולטורים.

 

על פי הנתונים, חברת HCH אשר מעסיקה כ-120 עובדים, טיפלה בלמעלה מ-150 אלף טון של מטען אווירי בשנת 2018 - גידול של 7% לעומת שנת 2017. נציין כי חברת HCH מספקת שירותי מטען בשדה הית׳רו – אחד משדות התעופה העמוסים בעולם – החל משנת 1995.

 

לוציוס ווירת׳ (Wirth), סמנכ״ל סוויספורט לאזור אירפה, המזה״ת ואפריקה, ציין כי ״אנו מאד מרוצים מהרכישה האסטרטגית שביצענו. לאחר 20 שנים מוצלחות של שיתוף פעולה עם אייר פראנס בהית׳רו חברת סוויספורט ממומצבת היטב על מנת להמשיך ולפתח ולקדם את השירותים שלנו בשדה התעופה של הית׳רו״.

 

הרכישה תאפשר לסוויספורט להרחיב את שירותיה מעבר לשני מסופי המטען הקיימים בשדה ומשתרעים כיום על שטח של 15,300 מ״ר.

 

סוויספורט הגדילה את הנוכחות שלה בשדה התעופה בהית׳רו לאחר שבספטמבר האחרון שכרה שטח של 3,300 מ״ר ב-SERGO בפאתי הית׳רו אשר כולל מחסן מתקדם ואף שטח משרדי.  

 

טל יעקבי, מנהל המסחר בסוויספורט ישראל, ציין כי אנו שמחים לראות את סוויספורט בעולם מתרחבת ומתפתחת ומחזקת את הובלתה בעולם הטיפול במטענים ובשרותי הקרקע, כפי שאנו כאן בישראל ממשיכים להתפתח ולדאוג להצלחתן של חברות תעופה הפועלות אצלנו״.