צוות של DHL הוביל את הלפיד האולימפי

החברה השלימה את מסע הובלת הלפיד האולימפי עם פתיחת אולימפיאדת החורף לנכים. צוות מיוחד מטעם החברה ליווה את המסע על פני 13 מדינות ו-60 אלף ק"מ ביבשה, באוויר ובים


00:00 ,08.02.2009 מאת: מערכת פורט2פורט

החברה השלימה את מסע הובלת הלפיד האולימפי עם פתיחת אולימפיאדת החורף לנכים. צוות מיוחד מטעם החברה ליווה את המסע על פני 13 מדינות ו-60 אלף ק"מ ביבשה, באוויר ובים
 
צוות מיוחד של חברת השילוח הבינלאומית DHL סיים בסוף השבוע מסע של 60 אלף קילומטר, והוביל את הלפיד האולימפי של אולימפיאדת החורף לנכים לטקס הפתיחה של האירוע הבינלאומי באצטדיון האולימפי באיידהו, ארצות הברית. בכך הושלם "מרוץ הלפיד העולמי" על פני 13 מדינות ב-5 יבשות, שהחל על פי המסורת באתונה, לפני כשלושה חודשים.
 
אולימפיאדת החורף לנכים 2009 תארח כ-3,000 ספורטאים בעלי מוגבלויות מכ-100 מדינות. הספורטאים יתחרו במקצועות הסקי, החלקה צורנית על הקרח, הוקי ועוד. מאז 1968 קידם ארגון "אולימפיאדת הנכים" כ-2.8 מיליון ילדים ומבוגרים בעלי מוגבלויות במקצועות הספורט ביותר מ-180 מדינות. ישראל מהווה שחקן משמעותי באירועי האולימפיאדה לנכים, כאשר ספורטאים ישראליים זכו במהלך השנים בעשרות רבות של מדליות זהב, כסף וארד.
 
חברת DHL הינה מובילת הלפיד הרשמית של אולימפיאדת הנכים 2009, ונעזרה במערך הלוגיסטי הבינלאומי המתקדם שלה כדי להעביר את הלפיד על פני 13 מדינות, ביניהן דובאי, פולין, הודו, סין וארה"ב. הלפיד השתתף גם בחגיגת הכתרת הנשיא הטרי של ארה"ב, ברק אובאמה.