ק.א.ל משיקה אתר אינטרנט חדש; מאפשר תכנון זמן ההובלה של הסחורות

מערכת המעקב באתר החדש מאפשרת מעקב בזמן אמת אחר עד 8 משלוחים בלחיצת כפתור אחת וכן מדווחת את מספרו הסידורי של משטח המטוס


00:00 ,23.12.2007 מאת: מערכת פורט2פורט

מערכת המעקב באתר החדש מאפשרת מעקב בזמן אמת אחר עד 8 משלוחים בלחיצת כפתור אחת וכן מדווחת את מספרו הסידורי של משטח המטוס
 
חברת התעופה ק.א.ל – קווי אויר למטען – השיקה אתר אינטרנט חדש. מהחברה נמסר כי האתר נבנה במתוכנת חדשה תוך דגש רב על נוחות המשתמש ועל מתן מענה לצורכי לקוחות החברה.
 
בין היתר, מאפשר האתר ללקוחות ובעלי המטענים לבדוק ולתכנן את זמן ההובלה של הסחורות מנקודה לנקודה בהתאם לזמינות המטען להובלה ולוחות הזמנים של הטיסות והתובלה היבשתית.
 
עוד כולל האתר לוח טיסות עדכני בזמן אמת של מטוסי ק.א.ל וכן לו"ז של המשאיות היוצאות ממסוף הבית של ק.א.ל בליאז' בבלגיה לכל רחבי מערב אירופה ובכיוון ההפוך.
 
מערכת המעקב (Tracing) באתר החדש מאפשרת מעקב בזמן אמת אחר עד 8 משלוחים בלחיצת כפתור אחת וכן מדווחת את מספרו הסידורי של משטח המטוס עליו נבנה המטען כדי לאפשר איתור מהיר ויעיל בעת קליטת המטען בארץ.
 
בנוסף כולל האתר מידע רב כגון מידע טכני בנושא ציוד מוטס, מידות מקסימליות להטסה, חומרים מסוכנים המותרים בהטסה במגבלות מסוימות או אסורים לחלוטין, מילון מונחים לענף השילוח הכולל עשרות הסברים וכן כתובות, מספרי טלפון ואנשי קשר בכל תחנות ונציגויות ק.א.ל בעולם.
 
מהחברה נמסר כי היא מטפלת בלמעלה מ-20% מנפח המטענים שעובר בנמל התעופה בן גוריון. החברה מקיימת טיסות קבועות לבלגיה ולארצות הבריתומבצעת הובלת המשך של המטענים בשיתוף עם חברות תעופה אחרות ותובלה יבשתית.