רש"ת: נחתם הסכם עבודה חדש עם ועד הטכנאים והמהנדסים

זאת לאחר משא ומתן שנמשך כשנה וחצי. הוועד, המאגד כ-260 עובדים, הסכים למתן תוספת שכר מדורגת ולשקט תעשייתי עד אמצע 2011


00:00 ,11.06.2009 מאת: מערכת פורט2פורט

זאת לאחר משא ומתן שנמשך כשנה וחצי. הוועד, המאגד כ-260 עובדים, הסכים למתן תוספת שכר מדורגת ולשקט תעשייתי עד אמצע 2011
 
לאחר משא ומתן שנמשך כשנה וחצי חתמו אתמול הנהלת רש"ת וועד הטכנאים והמהנדסים (ועד הט"מ) המייצג כ- 260 עובדים ברש"ת, על הסכם עבודה חדש לשנתיים וחצי הבאות. ההסכם אושר כנדרש על ידי מועצת רש"ת, הממונה על השכר באוצר וההסתדרות. בכך תמו העיצומים שנקטו העובדים בחודשים האחרונים
 
במסגרת ההסכם השיגה הרשות התייעלות במספר סעיפים משמעותיים לפיהם: יבוטלו חלק מההטבות הנלוות לעובדי הדרוג, יבוצע ניתוק בין העובדים לבין הגמלאים (ניתוק שיחד עם שני הוועדים האחרים ברשות מהווה חיסכון לרשות של כ-190 מיליון שקל.
 
כמו כן הוסכם על תהליך גיבוש של מבנה ארגוני המותאם למשימות הרשות בשנים הקרובות. סוכם על מתן תוספת שכר מדורגת הפרוסה על שלוש שנים ועל שקט תעשייתי, קרי, הימנעות משביתות, עיצומים וצעדי מחאה, עד לאמצע שנת 2011.
 
הנהלת רש"ת רואה בשמירה על השקט התעשייתי צורך חשוב שיאפשר התמקדות בתוכניות רש"ת לשיפור הבטיחות במתקניה בפרויקטים גדולים ומורכבים זאת תוך שמירת האיזון לאור המצב הכלכלי במשק. הסכם זה מבטא הלכה למעשה את כוונות הרשות.
 
מנכ"ל רש"ת, קובי מור, הודה למועצת רש"ת בראשות היו"ר, עובדיה עלי, לסמנכ"ל למינהל וארגון שניהל המו"מ מטעם רש"ת, שמואל זכאי, לנציגות העובדים בראשות אבי ניסנבוים וכן לממונה על השכר באוצר ולהסתדרות.