רשת בראון תקים מלון בנתב״ג

מלונות בראון, בשותפות עם קבוצת אמ״ן זכו במכרז להקמת מלון בשדה התעופה. המלון ייבנה בצמוד לטרמינל 3 בנתב״ג על שטח של 7.5 דונם ויהיה במרחק הליכה מהטרמינל


12:53 ,15.12.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

מדוברות רשות שדות התעופה נמסר כי רשת מלונות בראון תקים בית מלון בנמל התעופה בן גוריון. המלון ייבנה בצמוד  לטרמינל 3 בנתב״ג ויאפשר שירות לנוסעים, אנשי עסקים וצוותי האוויר של חברות התעופה. המלון יהיה בגישה ישירה לטרמינל 3, ובמרחק הליכה מהטרמינל. על פי התוכנית, ייבנה המלון בשיטת DBOT בו היזמים יתכננו את המלון, יבנו אותו וגם יפעילו אותו לרבות שירותי צ׳ק אין והעברת הנוסעים מהמלון לטרמינל.

 

המלון ייבנה על שטח של 7.5 דונם בצמוד למבנה המערבי בטרמינל, וקרוב לתחנת הרכבת והוא  צפוי לכלול כ-200 חדרי מלון מעוצבים, מרכז כנסים, חדר כושר ומתקני ספא, וכן מסעדה ובר קוקטיילים, בהתאם לקונספט הלייפסטייל של מלונות בראון. כאמור, ישקיעו היזמים בתכנון  המלון, הקמתו והפעלתו  לתקופה של 25 שנים.

 

יורם שפירא, סמנכ״ל למסחר ופיתוח עסקי ברש״ת, ציין כי ״בתי מלון בשדות תעופה רבים בעולם הינם שירות מקובל לנוסעים, אנשי עסקים, צוותי חברות תעופה וקבוצות תיירות. שירות זה הינו חלק ממערך השירותים הנוספים של נמלי תעופה בינלאומיים. בניית בית מלון בנתב״ג תצעיד את  נמל התעופה בן גוריון לשורה אחת עם שדות תעופה מובילים בעולם בהם קיים בית מלון לשירות הנוסעים. מיקום המלון מהווה ׳צומת׳ בין ערים מרכזיות במרכז, בקרבה לתל אביב. המלון במרחק הליכה מהטרמינל יאפשר צ׳ק אין מהיר, ׳מהמטוס למלון׳, כולל העברת כבודה ישירות למלון. מנתב״ג קיימת תחבורה ציבורית נוחה הכוללת רכבות, מוניות ומוניות שירות ומאפשרת יעילות ונוחות לשוהים במלון בהגעה לכל נקודה בארץ תוך השכרת חדרים לפרקי זמן קצרים״.

 

בן פסטרנק, מנכ״ל ובעלים של קבוצת אמ״ן, מסר כי ״הקבוצה משקיעה בנדל״ן מניב בכל רחבי העולם ואך טבעי הוא כי נרצה להעמיק את אחיזתנו בשוק המקומי. חיפשנו מותג מלונאי איכותי אך צעיר וקריאטיבי על מנת ליצור מלון עסקים ייחודי, וכך התחברנו לקבוצת מלונות בראון״.