גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 23.11.2017
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.512 -0.369
אירו 4.161 +0.468
ליש"ט 4.6775 +0.246
100 יין 3.1591 +0.429
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

מחדדים נהלי בטיחות למטענים חורגים

בעקבות הפגיעות האחרונות של משאיות בגשרים הורה משרד התחבורה לכל קציני הבטיחות בתעבורה לערוך כנסי חירום לנהגים ולחדד את נהלי הבטיחות בחברות
24.08.17 / 09:38
מחדדים נהלי בטיחות למטענים חורגים
24.08.17
מחדדים נהלי בטיחות למטענים חורגים

משרד התחבורה במאמץ למנוע תאונות של משאיות בדרכים. בעקבות התאונות האחרונות בהן מעורבות משאיות וכלי רכב, משרד התחבורה והבטיחות בדרכים שיגר חוזר דחוף לכל קציני הבטיחות בתעבורה בארץ, המחייב אותם לקיים כנסי בטיחות מיידים, בחברות התחבורה עליהם הם מופקדים.

 

קציני הבטיחות הונחו לחדד בפני הנהגים את הנהלים וכללי הבטיחות המתייחסים למטענים חורגים והובלות מיוחדות במטרה למנוע הישנות תאונות בהן היו מעורבות משאיות שחלפו מתחת לגשרים לכלי רכב והולכי רגל. 

 

מנהל תחום קציני בטיחות, ישעיהו אברהם הנחה את קציני הבטיחות הפועלים בחברות ההסעות ובמפעלים לחדד בפני הנהגים את הנהלים וכללי הבטיחות המתייחסים למטענים חורגים והובלות מיוחדות, במטרה למנוע הישנות תאונות בהן היו מעורבות משאיות שחלפו מתחת לגשרים של כלי רכב והולכי רגל.

 

מדובר בין השאר על גובה ורוחב של מטענים חורגים וכן מטענים ארוכים, המחייבים אישור מקצין משטרה ורכב מלווה, הובלת מטענים בהתאם לתקנות וכן מתן הדרכה מיוחדת על צירים מסוכנים בהם קיימים גשרים לאורך הדרך. קציני הבטיחות התבקשו לבצע את הכנסים ולדווח על כך למשרד התחבורה לא יאוחר מ-30 באוגוסט 2017.

 

קציני הבטיחות מחויבים במסגרת תפקידם לבדוק ולוודא את כשירות הרכב והנהג תוך ביצוע ההכשרות הנדרשות הן לנהגים הקיימים והן לנהגים החדשים בחברה. כמו כן הם נדרשים להקפיד על ביצוע ההשתלמויות לנהגים במפעל או בחברה ולהודיע למשרד התחבורה על אי עמידה של משאיות או נהגים בדרישות החוק. 

 

המגזין הדיגיטלי
גליון 912
פייסבוק

×