לטייל דיגיטלית עם הרכבת

החל מהיום (ג') מפעילה הרכבת באתר האינטרנט, באפליקציה ובדף הפייסבוק מיזם טיולים ואטרקציות בקרבת מתחמי התחנות


13:29 ,24.02.2015 מאת: מערכת פורט2פורט

החל מהיום (ג') מפעילה רכבת ישראל מתחם טיולים וירטואלי, המציע טיולים בקרבת תחנות הרכבת וכולל דרכי הגעה מפורטות, אטרקציות, טיולים ועוד. המתחם מושק באתר האינטרנט, באפליקציה ובדף הפייסבוק של הרכבת, כמו גם ב-VOD, בערוץ טיולים ובערוץ החיים הטובים.

 

בסקר שנערך לאחרונה עלה כי ציבור רב עושה שימוש ברכבת לנסיעות בילוי והנאה, ולא רק כאמצעי הגעה לעבודה וממנה. בהתאם לכך  הוחלט להשיק מיזם ייעודי, אשר יספק המלצות על אתרי טיולים למשפחות וזוגות באתרים קרובים לתחנות רכבת.

 

במתחם הדיגיטלי מוצגים סרטוני וידאו, מידע מקיף והסברים אודות  האתרים  השונים במסלול ופרטים מלאים אודות דרכי הגעה אליהם באמצעות הרכבת ואוטובוסים. המתחם יוטמע בפלטפורמות הדיגיטל של רכבת ישראל באופן המנגיש עבור הגולשים את כל המידע לו הם זקוקים בבואם לתכנן  טיול מושלם בקרבת תחנות הרכבת.

 

מתחם מטיילים עם הרכבת כולל, מלבד מסלולי טיולים בטבע, גם מסלולי טיולי קולינריה, מוזיאונים, אתרי מורשת, טבע, אמנות, פעילויות ילדים ועוד. המתחם הווירטואלי הוקם מתוך מטרה לגרום לציבור הישראלי להשאיר את רכבו בבית, או בתחנת הרכבת, ולטייל עם רכבת ישראל.

 

מנהלת אגף השיווק ברכבת ישראל אתי פינקלשטיין: "רכבת ישראל שמה לה למטרה לעודד את השימוש ברכבת לנסיעות בשעות הפנאי למטרות בילוי והנאה. מתחם הטיולים הדיגיטאלי שבנינו מגיש לציבור אפשרויות טיול נרחבות, מיוחדות ומעניינות בקרבת תחנות הרכבת, בכדי להשלים את חווית הטיול וליהנות גם מהדרך אל הבילוי וחזרה בטוחה ממנו".