ביום הבחירות: נסיעה חינם בקווים בינעירוניים וברכבת ישראל

ההטבה תתאפשר החל מיום שני, 22 במרץ בשעה 20:00 ועד ליום שלישי, 23 במרץ בשעה 23:59. למימוש ההטבה יש לגשת למכונות הכרטיסים או לקופות התחנה ולהנפיק כרטיס ייעודי ליום הבחירות


12:13 ,21.03.2021 מאת: מערכת פורט2פורט

התחבורה הציבורית הבינעירונית כולל קווי רכבת ישראל תופעל ביום הבחירות (יום שלישי) ללא תשלום לכלל הציבור. כך סוכם בין משרד התחבורה לבין ועדת הבחירות המרכזית.

 

הנסיעה חינם תתאפשר ביותר מ-600 קווי אוטובוסים בינעירוניים וכן בכל קווי רכבת ישראל החל ממחר (יום שני) מהשעה 20:00 ותמשך למחרת (יום שלישי) עד לסיום השירות של התחבורה הציבורית.

 

הנוסעים בקווים שאושרו לא יידרשו להציג שום מסמך או תעודה ולא תחול על הנוסעים שום מגבלת גיל. הנוסעים יוכלו לנסוע באופן חופשי באוטובוסים הבינעירוניים המאושרים, ללא צורך בתיקוף הנסיעה באמצעות כרטיס הרב קו או אחד היישומונים לתשלום בתחבורה הציבורית.

 

הזכאות לנסיעה חינם לאילת או ממנה, מאושרת לתושבי אילת בלבד ומותנית בהצגת תעודת זהות או טופס הודעה לבוחר, בקופות הכרטיסים של אגד, במעמד הנפקת כרטיס הלוך ושוב, התקף ליום הבחירות בלבד. למימוש הזכאות לנסיעה ולרישום מוקדם יש לפנות למוקד מידע ארצי של אגד בטלפון 2800* או 03-6948888. 

 

רכבת ישראל תפעל במתכונת מלאה, מערב הבחירות ועד למוצאי הבחירות בתום השירות. הנסיעה ברכבת בכל הקווים בארץ, כולל נסיעות קצרות בתוך הערים, תהיה ללא עלות וללא מגבלת גיל או צורך בהזדהות. הנוסעים ברכבת יוכלו להנפיק כרטיס נסיעה ייעודי ליום הבחירות בקופות התחנה או בעמדות הכרטוס המוצבות בתחנה.