הוסדר צומת הכניסה הדרומי למועצה המקומית מג'ד אל כרום בכביש 85

העבודות של חברת נתיבי ישראל בוצעו בהשקעה של 17 מיליון שקל. בשלב ב' יותקנו גלאים ממוחשבים בכדי לבנות תוכנית לוויסות התנועה


10:48 ,11.04.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

במסגרת המאבק בתאונות הדרכים הסדירה חברת נתיבי ישראל את צומת הכניסה הדרומית למועצה המקומית מג'ד אל כרום בתוואי כביש 85, צומת שנכלל ברשימת מוקדי הסיכון של החברה. העבודה בוצעה בהשקעה של 17 מיליון שקל.

 

במסגרת העבודות בצומת הוצב רמזור ובוצעו שיפורים בקטע הכביש. ויסות התנועה על ידי הרמזור יקל את היציאה והכניסה למג'ד אל כרום ועל ההשתלבות בתנועה ללא סכנה.

 

בשלב ב' של עבודות חברת נתיבי ישראל יושלמו עבודות לבניית איי תנועה, מדרכות חדשות, התקנת מעקות בטיחות מתקדמים, התקנת תאורה וכן השלמת עבודות הפיתוח והניקוז. כמו כן תתבצע  צביעה חדשה של סימוני הכביש והתקנת מחזירי אור מסוג "עיני חתול", אשר פותחו במטרה להדגיש את סימוני הכביש הקונבנציונאליים בתנאי ראות קשים.

 

עם השלמת כלל העבודות במהלך חודש מאי יותקנו במקום גלאים ממוחשבים, המאתרים את עדכוני תנועת כלי הרכב על פי זמנים לאורך שעות היום. הנתונים ייאספו בסיום הפרויקט ועל פיהם יוחלט על זמנים אופטימליים בהקשר לעומס התנועה בצומת, בכדי לבנות תוכנית יעילה ובטיחותית לוויסות התנועה על ידי הרמזור.