שביתה ברכבת: 170 אוטובוסים גוייסו

השר כץ: "לא יתכן כי ועד העובדים ישתמש בנוסעי הרכבת כבני ערובה בניסיון למנוע מהלכים שנועדו לשפר את השרות"


00:00 ,22.09.2011 מאת: מערכת פורט2פורט

שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ הנחה את המפקח הארצי על התעבורה במשרדו לתגבר מהבוקר את מערך הקווים הבינעירוניים של התחבורה הציבורית בעשרות אוטובוסים נוספים, בעקבות העיצומים עליהם הכריז אתמול ועד עובדי רכבת ישראל.

במסגרת תגבור הקווים גוייסו כ-170 אוטובוסים מחברות פרטיות על ידי משרד התחבורה ורכבת ישראל. אוטובוסים אלה יתגברו את קווי האוטובוסים בתחנות המרכזיות בכל רחבי הארץ.

כך למשל, קווי האוטובוסים בין חיפה לתל אביב תוגברו מהבוקר ב-25 אוטובוסים נוספים, קווי באר שבע לתל אביב תוגברו ב- 30 אוטובוסים, בקו אשדוד-תל אביב נוספו 12 אוטובוסים וקווי נתניה- תל אביב תוגברו ב- 10 אוטובוסים נוספים.

בקווי מודיעין- תל אביב נוספו 8 אוטובוסים,מערך קווי בנימינה- תל אביב וקווי חיפה- נהריה תוגבר ב-5 אוטובוסים כל אחד. בנוסף לכך יתווספו אוטובוסים לקווי כפר סבא- תל אביב, רחובות- תל אביב, בית יהושע- תל אביב, בנימינה- חיפה ולוד- תל אביב.

השר כץ קרא הבוקר לעובדי הרכבת לשוב מייד לשולחן המשא ומתן מול הנהלת הרכבת ולמנוע כל פגיעה נוספת בציבור הנוסעים. " לא יתכן כי ועד העובדים ישתמש בנוסעי הרכבת כבני ערובה בניסיון למנוע מהנהלת הרכבת לבצע מהלכים שנועדו לשפר את השירות לציבור" אמר כץ.