בעקבות העיצומים בנמלי יוון: פרידנזון מתגברת שירות EURO FR לפיראוס

לשירות זכות קדימה תפעולית בזמן הפקידה בנמלי ישראל הניתנת למעבורות נגררים. Euro Fr הינה חברה סלובנית בבעלות מלאה של פרידנזון


00:00 ,04.03.2008 מאת: מערכת פורט2פורט

לשירות  זכות קדימה תפעולית בזמן הפקידה בנמלי ישראל הניתנת למעבורות נגררים. Euro Fr הינה חברה סלובנית בבעלות מלאה של פרידנזון
 
מחברת פרידנזון נמסר כי בעקבות העיצומים בנמלי יוון בכלל ובנמל פיראוס בפרט, נוצר מחסור בשירות יצוא לנמל פיראוס והחברה החליטה על תגבור שירות קו חיפה - פיראוס על מנת לתת מענה לבעיה.
 
מהחברה נמסר כי היא נותנת מענה ייחודי באמצעות חברת EURO FR אשר בבעלותה. שירות ה-Euro FR מתאפיין בזמני הגעה קצרים כ-6 ימים door-to-door מישראל על גבי משאיות, ליעדים באירופה דרך שני שערי הכניסה המרכזים: קופר ופיראוס.
 
מלבד זמני הגעה קצרים ומהירים ניתן למצוא יתרונות בולטים רבים בשימוש בשירות זה כגון זכות קדימה תפעולית בזמן הפקידה בנמלי ישראל הניתנת למעבורות נגררים בניגוד לזמני פקידה ממושכים יותר באוניית מכולות וקונבנציונאליות. כל אלה, מסרה החברה, מאפשרים לבצע את ההובלה בזמני הגעה המקבילים למטען המובל באוויר.כמו כן, מידות הנגרר מאפשרות קיבולת של 80 קוב לעומת קיבולת של 60 קוב במכולה 40 רגל.
 
Euro Fr הינה חברה סלובנית בבעלות מלאה של פרידנזון. לחברה משרדים גם בקופר, סלובניה.